Így is korlátlan?

Figyelt kérdés
sziasztok! jelenleg huzamosabb ideig Romániában fogok tartózkodni. Kaptam egy Vodafone sim kártyát amin minden korlátlan, a mobilinternet is! Így a korlátlan mobilinternetet meg tudom osztani a játék konzolomra mint wi-fi és úgy használni? úgy is korlátlan lesz? előre is koszonom a válaszokat.
2022. aug. 23. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
A díjcsomagod részleteiben mit olvastál?
2022. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos ott semmit nem ír róla! Vodás sim kártya és Red infinity30 a csomagja
2022. aug. 23. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy hova meg tovább a net a telefonodról, a díjcsomagod még korlátlan lesz.

De:

- a mobilnettel nem fogsz tudni online játékokat játszani! Annyira lassú a ping, hogy lehetetlen járszani vele. Persze letöltésre még jó.

- Nézd át alaposan a szerződési feltételeket, mert a legtöbb esetben csak belföldön korlátlan a korlátlan díjcsomag. Külföldön 15-25 gigát használhatsz csak. (már ha magyar a kártya)

2022. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

#3 Én mobilnettel játszom néha online, és nem akad. Tartja a 20-30 körüli pinget, a legrosszabb esetben is maximum 100-ra megy fel, de ez nagyon ritka.


Viszont találkoztam már olyan silány vezetékes nettel, hogy 200 alá nem ment a ping.

2022. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hármas! a telefonon amiről osztanám 5g hálózatra kapcsolódik és a letöltési sebesség a speedtest szerint 961mbps a feltöltés pedig 92mbps
2022. aug. 23. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a két érték számít. De majd meglátod, hogy oké lesz-e.

Meg az adatot is, hogy mikor fogy el.

2022. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Vodanal max 25gb a roaming adat.
2022. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!