Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel korlátlan mobil netet...

Yettel korlátlan mobil netet lehet használni külföldön is?

Figyelt kérdés
Jövő héten utazunk Lengyelországba autóval és főleg a telefonon használnánk a GPS -t. Kérdés hogy a yettel fele korlátlan mobil netet lehet e használni külföldön is? Csak mert édesanyám munkatársai mondták, hogy ők is Google maps-el járnak külföldre, amit mobil nettel használnak ugye. /A yettelhez még nem jutottam el sajnos, hogy náluk is rákérdezzek../ ha ez így lehetséges, akkor van e valakinek tapasztalata a Google maps-el külföldön? Jól el navigál?
2022. júl. 25. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egy régi csomagom van a Yettelnél, ott bele van írva. a szerződésbe... minden évben növelik, asszem most 9GB a roaming adatkeretem. GPS-nek az bőőven elég, egy teljes ország 100-200Mb... főleg ha utazás előtt csinálsz egy offline térképmentést (google mapsben lehet, androidon legalább is biztosan).


Inkább wazét javaslom, mert jobban tisztában van a díjfizetős szakaszokkal. Pl nekem 3 megyére van matricám itthon, és figyelembe veszi tervezéskor, míg a google maps simán ráküld autópályára 3 ezerért, hogy spóroljon nekem negyed órát...

2022. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
lehet,ad valamennyi gigát ami bőven elég navigálásra.a play áruházban tiltsd le az automatikus frissítéseket és akkor nem lesz gond.
2022. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem korlátlanul, hanem főszabály szerint annyit, amennyi egy azonos árú nem korlátlan csomag lenne. Ettől a szolgáltató felfelé eltérhet. Általában 6-15 GB szokott lenni. Ha átléped a határt kapsz majd egy SMS-t a részletekkel, hacsak a roaming üdvözlő SMS tiltása funkció nincs bekapcsolva. Alapból megszakad a net, mert a telefon nem tudja, hogy nem egy olyan hálózaton vagy ahol tetemes költsége van az adatroamingnak, be kell kapcsolni ezt a funkciót.
2022. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korlátlanra ne számíts, de EU-ban szokott lenni egy meghatározott keret, jellemzően 5 és 20 GB között. EU-n kívül semmi.
2022. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!