Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement Samsung Galaxy...

Tönkrement Samsung Galaxy S10+ mobilom, vennék új telefont. Szeretném, ha az új: 1) Specifikációkban nem maradna el a mostanitól. 2) Nagyobb lenne a képernyője. 3) Edge szóba sem jöhet. 4) Note-ot kipróbálnám, de nem feltétel. Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Keretösszeg nincs, Németországban lakom.
2022. aug. 24. 15:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Most nézelődöm Mobilarénán meg Telefongurun, szóval nem a Gyakoritól várom a megoldást, de annyi márka van, meg 1 márkán belül is sok a készülék... Tippeket elfogadok!
2022. aug. 24. 15:02
 2/8 anonim ***** válasza:
s21 fe
2022. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha valakit a tönkrement érdekel esetleg, az történt, hogy a mikrofonja ment tönkre. A kisebbik baj, hogy ha hangfelvételt csinálok Messengeren, közelről kell a telefonba kiabálni hogy hallatszon, mert víz alatti hangja van... A nagyobbik baj, hogy a hívásokat muszáj kihangosítani, mert ha nem, akkor mintha elvágták volna... Nincs hang. Ha kihangosítom, van hang. A képernyője amúgy is ripittya, de azzal elvoltam eddig is. A kihangosított hívások viszont nem pálya.
2022. aug. 24. 15:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Most a Samsung Galaxy S20 Ultra 5G-t és ugyanezt Note verzióban néztem ki. Minden kritériumomnak megfelel.
2022. aug. 24. 15:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj ne... Ezek edge mobilok...
2022. aug. 24. 15:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Kinéztem a Samsung Galaxy S22-t, akár Plus, akár Ultra (vagyis note) verzióban.
2022. aug. 24. 15:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert ez nem edge.
2022. aug. 24. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
jól elbeszélgetsz magaddal...
2022. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!