Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Angliába kimenve 2 hónapra...

Angliába kimenve 2 hónapra most hogy lehet mobilinternetem? Milyen feltételek mellett? A Brexit miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

Kimegyek nyárra dolgozni 2 hónapra alkalmi munkára. Eddig nem volt gond (tavaly, tavalyelőtt, stb), mert EU tagok voltak és a roaming így itthoni áron volt. Most mi legyen? Vegyek valami új szolgáltatónál? Most a Blue Mobilnál vagyok. Más Angliába vagy EU-n kívülre menve hogy oldja meg a mobilnetet?


Dual SIM-es a telefonom, ha ez számít.


2021. jún. 21. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4 hónapot voltam kint, most jöttem haza. Én vettem kint egy giffgaff feltöltős sim kártyát, semmit nem kértek hozzá, csak egy címet ahova kipostázták. (A honlapjukról rendeltem, de szerintem boltban is meglehet venni. Nagyon olcsó volt, havonta 10 fontba került 9gb internet, korlátlan belföldi (angliai) hívással. Vannak amúgy még ennél is olcsóbb csomagok, ha kevesebb net is elég.
2021. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BeefEater ***** válasza:

A brexittől függetlenül kb mindenhol tudsz £1 -ért SIM kártyát venni és ott fel is töltik neked. (Semmiféle regisztrációs marhaság nem kötelező.)

£10-ért szolgáltatótól függően általában 4 - 12GB -ot fogsz kapni (nyilván húségidő nélkül), a korlátlan adat olyan £25 körül van.


Nem írtad mennyi adatra van szükséged. A legtöbb szolgáltatónál még mindig ingyen van az UK roaming úgyhogy lehet, hogy a magyar előfizetésed is használhatod két hónapig extra költség nélkül (a szolgáltatódnál érdeklődj).

2021. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!