Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Z Fold 4...

Samsung Galaxy Z Fold 4 mennyire számít női telefonnak?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik ez az összecsukható dolog. Amikor nem használom, akkor kicsi. Illetve a kijelző is védve van inaktív állapotban. Viszont attól tartok, hogy ciki lenne. 38/F


U.i.: valakinek van már esetleg? Mi a tapasztalata vele?



#Galaxy Flip 4
2022. aug. 26. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Sorry, Flip 4-et akartam írni. Át is írtam, de így rakta ki.
2022. aug. 26. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Mi az hogy női telefon? Nincs olyan. A telefonok ilyen uniszex dolgok, max a színén múlik. Az lenne ciki, ha ilyen Cubot márkájú telefont, vagy valami hasonszőrűt használnál.
2022. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem ciki, ha valakinek nincs pénze drágább telefonra. Vagy egyszerűen nem akar sokat költeni erre. Inkább az ciki, ha nem engedhet meg magának egy telefont, de mégis vesz hitelre egyet, amit alig tud fizetni.
2022. aug. 26. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Nem az a ciki, ha valaki olcsó telefont vesz, hanem ha ilyen selejt cégek telefonját veszi, mint a Cubot, ami egyébként 100K fölött is árul telefonokat. Más telefonokat másolnak le, hazudnak a telefonok adatairól és használhatatlan 10 ből 8 modell. Mármint akad rajtuk az operációs rendszer. Ha ez nem ciki, akkor semmi. Undorító cég.
2022. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!