Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A03 vagy...

Samsung Galaxy A03 vagy Motorola Moto G22 lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Nagyon jól jönne a segítség, hogy érdemes-e maradni a jól ismert samsungnál, vagy merjem inkább a motorolát választani, a paramétereik alapján elég hasonlónak tűnik a kettő. Fiatalként elég intenzíven használom a telefont, de sajnos mivel elég hirtelen ment tönkre a mostani, nem voltam pénzügyileg felkészülve egy új vásárlására, így jelenleg nem tudok felsőbb árkategóriába menni és az idő is sürget.

2022. aug. 26. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha mindenkép ezek között vacilálsz, akkor inkább a Motorola.


De ha még egy kicsit rászánsz, akkor inkább xiaomi note 11.

2022. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ennyiért inkább poco m4 pro 5g.
2022. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Motorola salang mentes Stock Android Van rajta .

Nálunk mindenkinek Motorolája Van.

2022. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor a motorola mindenképp megbízhatóbb lenne? Először a samsung felé húztam, de nem akarok csak azért samsungot, mert a többi 20 évesnek is az van, hiszen ha egy nálunk sokkal kevésbé elterjedt márkának jobb az ár-érték aránya, akkor miért ne legyen inkább az.

Igazából szinte mindenképp eközött a 2 között vacilálok, ez a kettő a legszimpatikusabb és elérhetőek a városomban is.

Második válaszoló, utánanéztem a poco m4-nek, de sajnos az a 97ezer ft érte nekem sajna nem fér bele most:(

2022. aug. 27. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk 220-250 Euro között áru Motorola vannak Motorola one Vision, Motorola G60 Motorola g10 , Motorola g50.
2022. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2022. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, de még mindig nem tudok többet költeni rá.

A kérdés az volt, hogy a két ~60ezres telefon közül melyik lenne a jobb választás, ha esetleg valaki erre tudja a választ az sokat segítene rajtam!

2022. aug. 27. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Motorla az Motorola, én tuti nem azt venném, legyen bármilyen paramétere. Már ezer éve visszaestek az okostelefonjaik, nyilván indokkal.
2022. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most néztem róluk egy-két tesztelős videót is, a motorola paraméterei kicsit jobbak de lassabbnak tűnt mint a samsung. Mindenesetre ma majd az üzletben kikérem az eladó véleményét is, köszi a választ!
2022. aug. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!