Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto G2 vagy Samsung...

Motorola Moto G2 vagy Samsung Galaxy S3 Neo vagy Samsung Galaxy S3 LTE a jobb? Op. Rendszer kamera stb.

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Oprendszer: Egyértelműen a G2.A Samsung-ra elég optimalizálatlan az Android.

Kamera:S3.

Támogatás:G2.

Sebesség:G2.

Ha még hozzá dobsz 10K akkor már vehetsz G3-at(nem figyeltem az árakat de olyan 60-70K körül van).Aminek már elég jó a kamerája és a G2 összes tulajdonságával rendelkezik.

2015. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A motorola
2015. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom ugyan nincs Lollipop-al, de többen is írták, hogy nem jól sikerült az 5.0 , annak javított verziója az 5.1 , ami viszont egyikre sincs ezek közül! A KitKat viszont elég jó, semmi gondom vele! Így nemcsak hardveresen a leggyengébb közülük, de szerintem szoftveresen se überli a Samsungokat, sőt, kamerában is egy hajszálnyival rosszabb!


S3 Neo: gyorsabb processzor és grafikus chip, fm rádió, kicsivel jobb előlapi kamera, olcsóbb.


S3 LTE: nagyobb ram, jobb üzemidő, MHL, DLNA, és LTE támogatás.


A különbség ennyi, gondold át, melyik lenne neked a legjobb!

2015. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vártam már 1 Samu fant....
2015. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!