Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem az iPhone-om...

Elfelejtettem az iPhone-om feloldókódját, teljesen lezárt a telefon. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már van új telefonom, így egy időre félretettem a régebbit, aztán mikor úgy döntöttem, hogy odaadom valakinek, már nem tudtam feloldani többszöri próbálkozással sem. Most csak annyit ír ki, hogy "Az iPhone nem érhető el". Az iCloudból ügyesen kijelentkeztem korábban...

Az esélytelenek nyugalmával kérdezem, hogy lenne-e valami megoldás?

iPhone 7-ről van szó



2022. aug. 27. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiléptél az ICloudból, akkor egyszerűen csak állítsd vissza a telefont az ITunes segítségével. Találsz majd útmutatót a neten, hogy ezt hogyan kell csinálni.
2022. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ezzel minden adat törlődik a telefonról, mivel gyári helyzetbe áll vissza, de ajándékozás esetében ez amúgy is egy alap dolog.
2022. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

cavinton

KeePass

2022. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem használtam még sokat az iTunes-t, videók alapján nem tűnne nagy ördöngősségnek, azonban mikor bedugom a kábelt és halkító+bekapcsoló gombot nyomom, folyton bekapcsol a telefon... Mit csináljak?
2022. aug. 27. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsolna be, hogyan csatlakozna a géphez?
2022. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!