Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beaktiváltam ma egy SIM...

Beaktiváltam ma egy SIM kártyát és eztán elfelejtettem a telefont újraindítani. Lesz valami baja, vagy működni fog ugyanúgy ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, ezt csak azért írják, mert nem minden telefon csatlakozik fel a hálózatra,ha egyszer azt észlelte, hogy inaktív a sim. Ha a tied felment, minden oké.
2022. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen !
2022. júl. 15. 19:26
 3/4 Szirty ***** válasza:

No és úgy véled, hogy az újraindítást egy bizonyos időhatáron belül kell végrehajtani hogy ez a kérdés felmerült benned?


Ha már "beaktiváltad" a SIM-et onnantól kezdve a készüléket ha újraindítod bármikor mondjuk mostantól számítva az UTÁNA fog történni nem?


De ha ne adj isten ELŐTTE már újraindítottad a készüléket akkor sincs baj, mert azt UTÁNA is megteheted nem?

2022. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen :D

Azóta újraindítottam. :D

Csak nemrég kellett vennem új telefont, mert a másik tönkrement és már lassan ez S félelmem, hogy ki ne nyírjam ezt. Bár a régi is sokáig bírta, nem ütöttem - vágtam, de lejárt róla az idő.

2022. júl. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!