Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200 ezer körül milyen telefont...

200 ezer körül milyen telefont érdemes vásárolni ? (samsung kivételével)

Figyelt kérdés
Játékra is használom a telót (pubg,genshin,cod)

2022. aug. 27. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Xiaomit néznék
2022. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha gamer telefonban gondolkodsz, akkor a Poco F4 GT szerintem egy jó jelölt. A kinézete is visszafogott, nem néz ki egyből gamer telefonnak.

A kamerája sem egy hulladék, pedig a gamer telefonok rossz kamerával szoktak rendelkezni.

Ha nem gamer telefont keresel, de azért játszani is lehessen, akkor a Pixel 6 egy jó választás. Az ő kamerája 1. osztályú egyébként.

Egyébként a Samsung miért nem jöhet szóba?

2022. aug. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokszor volt samsung készülékem és mind negatív csalódás volt.
2022. aug. 28. 06:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen Samsungod volt? Mert nekem pont hogy tökéletes a Samsung. S10+-om van, ugyanolyan gyors mint az első nap és sose fagy le vagy csinál ilyen hülyeségeket.
2022. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt A50 , S8+
2022. aug. 28. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem eddig a Samsung (és Apple) készülékeim voltak a legjobbak. A családban is van már több hibátlan 4 évnél öregebb. Milyen hibája volt a telefonjaidnak? Csak mert, androidbó nem igazán kapsz jobb telefont. Talán a Sony, ASUS és Google készülékei között vannak még jók. Meg hát ott az Apple, szinte minden telefonjuk kiváló. Csak ugye, az nem android.
2022. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az S8+ lassú volt, rendszeresen lefagyott , zenehallgatás közben is. Hangszórók elszálltak.Mikrofon se működött. Az akksi is szétment, napi 3x kellett a végén már tölteni.
2022. aug. 28. 11:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Az Apple készülékekkel nincs problémám. Viszont nem vagyok hajlandó 300ezret kiadni egy telefonra.
2022. aug. 28. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
7. Voltak rosszabb modelljeik, de az újabb készülékeijről nem érkeznek ilyen negatív kritikák. Ha semmiképp sem akarsz Samsungot, akkor az ASUS Zenfone 8 egy jó választás. Minőségi telefon.
2022. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is negatívum, amit írsz, kérdező, hogy európai piacon a csúcskategóriás Samsungokból csak a saját fejlesztésű Exynos-processzoros verziók vannak, a Snapdragonnak viszont a legjobb a technológiája, azzal még a középkategóriában is stabilabb Samsungok vannak! Energiatakarékos, mégis villámgyors, és még 3-4 év után is stabilabban futtatják az adott telefont! Snapdragonos Samsungból 200 ezerig a Galaxy S21 FE, S20 FE 5G, és az A52s 5G a legjobbak!
2022. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!