Kezdőoldal » Otthon » Kert » Térdig érő sűrű fű lekaszálásá...

Térdig érő sűrű fű lekaszálásához (kb.4000nm) milyen fűkaszát érdemes venni Stihl és Husqvarna kivételével?

Figyelt kérdés

A Stihl és Husqvarna kissé drága a költségvetésünkhöz.

Nagyjából 100-130 ezer van rávaló.

Olyat szeretnék, ami strapabíró és lehet is vele dolgozni ekkora fűben.



2018. máj. 16. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Oleo-Mac Sparta 440T
2018. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hithachi nagyon jó
2018. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maruyama is nagyon jó
2018. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szateszka válasza:
mcculloch. A Husqvarna gyártya. Nekem bejött. Azt hiszem 70.000 körül volt a kaszám,Sokat használom. Bírja :D
2018. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is mindig Stihl, vagy Husqvarna párti voltam. Az utóbbi években azonban bejött a Fuxtec márka. Ugyanazt tudja, mint a nevesebb testvérei, csak jóval barátibb áron.
2018. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy böhöm Hecht 163. Tavaly 75 volt, most 90, mert megtehetik. Nézz (hanggal) videókat róla, hogy halad-e a 'zsungelba', csökken-e a fordulat a szoknya nélkül jól kiengedett 3mm damillal! :)
2018. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja csak 1év kemény dzsungel után jönnek elő a bajok a drága 90ezres hecht 163-al tudom, mert én is szemeztem vele egy darabig aztán olvastam véleményeket. Meg alapból ismerek már jó néhány stihl és makita kaszát. Kérdeztem is a szevízeket, azt mondták jónak jó a hecht, jobb mint a fuxtec ratyi termékek de azt ne várjam, hogy stihl szintű kaszát kapok fél, harmad áron. szóval pihentetni kell legalább 20-30 percenként, míg a stihlt addig nyomathatod még bírod :D


Stihl-nél 8 óra meló után se fájdul meg a hátam se a kezem, makitánál ez nem mondható el, na a hecht úgyanez a kategoria bumszli gázkar beállíthatatlan heveder és komfort ha hátadnak jó akkor a kezed fáj, ha kezednek jó akkor meg a hátad ál be, a súlyról nem is beszélve.



Gyerekek újonan már semmit nem érdemes venni, használtan kell jófogáson temérdek kasza van háztól-háziggal egy fs400-fs450, fs410,fs460 simán veszel ilyen áron, ha ügyes vagy háztól-háziggal.

2018. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oleo-Mac 441T lett 110-ért. 2 év jótállás.

Sok jót olvastam róla, majd meglátjuk...

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!

2018. máj. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!