Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Poco F4Gt vs Smasung Galaxy...

Poco F4Gt vs Smasung Galaxy A53 5G vs Xiaomi 12x vs Xiaomi 11T Pro vs Iphone 13 mini ?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb készülék, melyik megérősebb ? Melyik készülék jobb átlag felhasználásra és játékra ?

2022. aug. 28. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A Xiaomi, és Poco telefonokat alapból kizárnám. Az utóbbi időben elég sok baj van velük, itt is olvasom, a redditen is olvasom, mindenhol olvasom.


Szóval a Samsung, és az IPhone. Bármelyiket is választod, nem fogsz nagyon mellé lőni, én az IPhone készüléket választanám, amiért én az Applenél tárolom a dolgaimat (Fényképeket/videókat, a névjegyeket, és az App Store-ban vettem már meg egy tucatnyi appot). De ha neked az Android szimpatikusabb, akkor vedd a Samsungot.

2022. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megjegyezném, hogy az A53-nál az A52s még mindig jobb telefon, és jobban meg is éri az árát! :)
2022. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy A53 5G-t. Vihettem vissza, felpúposodott az aksi ki csérlték. Haza hoztam, rá dugtam töltőre, villant egyet és pá.


Kicserélték. Ki se bontottam adtam el a francba.


Vettem egy Xiaomi mi 12X-et. Tökéletesen megy.


Mindegyik jó játékra, és felhasználásra.


De Iphont nem vennék. Biztos, hogy jó telefon de nekem annyit nem ér.


Nem javaslok egyet sem, ezt neked kell el döntened. Csak leírtam a tapasztalatom és véleményem.

2022. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én iphonet vennék mert azt használom (12)

ahogy elnézem ebből a poco,iphone meg a xiaomi 12x egy árba vannak

samsungnál az a52s-t tényleg jobbnak mondják

nézz teszt videókat és probálj meg úgy dönteni

mert vaktába senki nem tud nagyon mit ajánlani

max azt amit használ és elégedett vele

2022. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iphone, ha nem zavar a kicsi képernyő.
2022. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zizizabalo ***** válasza:
Poco F1, később poco f3 tulajként, aki szeret babrálni a telefonokkal, értsd: custom romok telepítése, stb. Nekem megéri, mert telepítgetek ezt azt, relatív olcsón nagyon jó teljesítményt kapsz a pénzedért, a kamera xar de nekem nem fontos, viszont a gyári szoftver hulladék. Átlag embereknek én iphonet vagy samsungot javasolnék, azokkal nem tudsz mellélőni.
2023. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!