Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a 3 napja vásárolt Samsung...

Ha a 3 napja vásárolt Samsung telefonom aksija rosszés vissza vittem a Media Marktba akkor kicserélik az aksit vagy új készüléket adnak?

Figyelt kérdés
Már akkor gyanús volt mikor kivettem a dobozból frissen és 64%-ról 1 óra alatt lement 25-re és már rakhattam töltőre de ezt be tudtam annak hogy állítgattam a telefont és biztos azért merült le ilyen hamar, de aztán használtam már 2 napja és naponta töltöttem a pár napos telefont aminek 5000mha-es aksija van, úgyhogy vissza vittem és azt a lehetőséget ajánlották fel hogy elküldik a szervízükbe, viszont én nagyon félek attól hogy egy olyan aksira cserélik ki a mostanit ami szintén rossz vagy egy után gyártott szar. Viszont ismerőseim azt mondták hogy ilyenkor csak felmérik a hibát és nem nyúlkálnak bele a telefonba, úgyhogy már nem tudom mit kéne higyjek. Samsung Galaxy a13-as készülék.

2022. aug. 29. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Garanciás telefonba miért raknának a gyári alkatrészeken kívül bármit ha hibás, nagyeszű?


"de aztán használtam már 2 napja és naponta töltöttem a pár napos telefont aminek 5000mha-es"


Mivel derogál leírni, hogy mégis mit jelent az, hogy használtad (esetleg, isten ments, egy kép az akkustatisztikáról) - akár normális is lehet...

2022. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Akkor és ott kellett volna egy újat adniuk ha 3 napon belül visszavitted!
2022. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem kellett volna.
2022. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Akkor mit kellett volna tanár úr?
2022. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Azt, amit felajánlottak neki: elküldik bevizsgálásra, és annak eredménye szerint visszakapja ugyanúgy, vagy garanciális javításra küldik tovább a szerződött szerviznek.
2022. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
2022. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Ragaszkodj hozzá, hogy új készüléket adjanak, hivatkozva arra, hogy már eleve hibás volt, és a szerelés után már nem lesz olyan mint az új, például a vízállóságnak valószínűleg lőttek. A "méltányosságból" egy ilyen varázsszó, ami nekem bevált, mikor arra hivatkoztak, de hát nekik nem kötelességük, hogy.

Ha nem hajlandóak, vidd az ügyet a Békéltető Testület elé. A MediaMarkt jól kooperál a Békéltetővel, én már vittem eléjük MediaMarktos ügyet, és visszakaptam a pénzt a fülhallgatómért a cégtől, még a Testület döntése előtt.


[link]

2022. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem az akku rossz, hanem te vársz el túl sokat.
2022. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk eleve egy ócskavasat vásároltál, de mindegy...

Ha 3 napon belül visszavitted, kérdés nélkül ki kellett volna cserélniük és majd csak utána elküldeni javítgatni, vizsgálgatni, cserélgetni.

Egyébként pedig pontos adatok nélkül nem tudjuk megmondani, hogy jó-e vagy sem. Egy ilyen gatya telefon simán leszívja az 5Ah-s akksit is egy nap alatt. Kéne látni a pontos fogyasztási adatokat.

2022. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Gyanítom, hogy ilyen A03 csoda lesz.


Hihetetlen, hogy emberek képesek ilyen vacakért pénzt adni mikor létezik más márkában sokkal jobb alternatíva kb ugyanolyan árban.


3 napon belül akkor kötelesek cserélni a terméket, ha a hiba jelentkezik a visszavitelkor.

Ha nem idézhető elő a hiba, szervízbe kerül, ahol bevizsgálják, és ha valóban hibás a vásárló kérheti annak cseréjét. 3 napon túl viszont már csak szervízelhető, ahol csak akkor cserélik ha javíthatatlan.


Szerintem nincs annak a telefonnak szervizes problémája. Egész egyszerűen ipari hulladék kategória.

2022. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!