Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 mi lehet a baja?

Iphone 6 mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Elővettem egy régi iphone 6-ot a fiókomból, felraktam tölteni és mikor be akarom kapcsolni megjelenik az iphone logó, utána elsötétül és újra bejön a logó és folyamatosan ezt ismételgeti pár percig. Mielőtt letettem rendesen működött. Mi lehet a baja?

2022. aug. 30. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

boot loopba került

2022. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves első köszönöm a segítséget. Sajnos akármit nyomkodok rajta nem csinál mást, így hiába csatlakoztatom gépre nem bírom elindítani a helyreállítást.
2022. aug. 30. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom meghalt az aksi. Nekem akkor csinalt hasonlot. Regen kivehetos aksit volt h bebikaztam es eletrekelt
2022. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Mikor lehetett utoljára bekapcsolva?

Feltételezhetően lemerült koppra az akksi és úgy maradt hosszú időre, ami sajnos kinyítja a lítium alapú akkukat.


Érdemes lehet töltőn hagyni néhány óráig és utána kipróbálni a bekapcsolást, (de úgy, hogy még mindig töltőn van) ha akkor sem tudsz tovább jutni az apple logónál, akkor viszont más baja is lehet, mint az akksi.

2022. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
*ami sajnos kinyírja, nem kinyitja, bocsi
2022. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Kedves első köszönöm a segítséget. Sajnos akármit nyomkodok rajta nem csinál mást, így hiába csatlakoztatom gépre nem bírom elindítani a helyreállítást."


Akkor DFU módban kell tenni és úgy visszaállítani.

[link]

2022. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez már jó, mert itt valóban bejön a telefonon hogy csatlakoztassam a pc-hez és indítsam el az itunest, de sajnos a gép nem ismeri fel valószínűleg a kábel fos.
2022. aug. 30. 23:39
 8/10 anonim válasza:
boot loopba került
2022. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálnom. Vettem normális kábelt és iTunessal újra telepítettem és jó lett. Sajnos sok applikáció nem megy rajta mert elavult az iOS verzió.
2022. szept. 1. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:

A hatos és a 6s közt volt egy komolyabb újratervezése az iphonenak.

Én ezért vettem 6s-t, 2017 végén.


Azóta is nagyon jól megy, legfrissebb szoftver is van még.


Tök jó, hogy megy.


Alapfunkciókat, és még sokkal tôbbet is tud még mindig.


Meg kell becsülni.

2022. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!