Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy OTP bank applikációban a digitális fiók létrehozásában a telefonom hosszú idő után sem tölti be a kitöltési pontokat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Töröld le az appot és telepítsd újra.
2022. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem magam kínlódnék, hanem bemennék az OTP-be ( mindegy melyikbe, mindegy hol vagy az országban - bármelyiken ugyanazt a rendszert látják Soprontól Szegedig - természetesen úgy, hogy magammal viszem az ominózus mobilt), húznék egy sorszámot, kivárnám a soromat, és az ügyintézővel szépen megcsináltatnám (őneki is fix a munkaideje, amíg az le nem jár, köteles veled foglalkozni... amíg meg nem oldódik az ügy).
2022. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Betartottam az instrukciódat de sajnos nem változott semmi.:(
2022. aug. 31. 13:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Először ügyintézővel próbáltuk kitölteni de ugyanez a probléma jött fel.
2022. aug. 31. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg az ügyintézőhöz visszamennék (húznék sorszámot megint, stb.) és felhívatnám vele a budapesti központot, vagy akár a banknál ott helyben (a másik irodában, nem az ügyféltérben) dolgozó informatikus kollégát. Ekkora bankoknál mindenhol van háttérgárda, aki az informatikai dolgokat menedzseli, és a háttérben van, amik külön irodákban vannak. (és hozzájuk nem loholhat be csak úgy az ügyfél.)
2022. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy a telefonnal van a baj?
2022. aug. 31. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg persze, akár az is, de ezt látatlanban szerintem még egy informatikai zseni se fogja neked megmondani a konkrét telefon fizikai kézbentartása, nyomogatása nélkül (én pedig távolról sem tartom magam infozseninek meg geeknek, egyszerűen annyi, hogy prímán boldogulok - felhasználói szinten - mindenféle appal, telefonnal, tablettel, laptoppal...).
2022. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valaki már járt így hasonlóan ezzel az applikációval?
2022. aug. 31. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!