Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fateron elfelejtette az...

A fateron elfelejtette az adategyeztetést az egyik mobilszolgáltatónál,de már az "előfizető nem kapcsolható" ha megpróbálom felhívni. Megmenthető még valahogy?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha a határidőn túlment tudtommal nem, egyszer én is jártam így.. Tán még kétszer is, sajnáltam mikor egy nagyon jó számomat emiatt elvesztettem.

Azóta én is megtanultam hogy figyeljek erre.

2022. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nincs semmi gond, egyszer én is jártam így.

Egyeztetni kell és visszakapcsolják.

2022. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Határidő napjától számított 5 napig talán menthető de a szolgáltatót érdemes személyesen megkeresni.
2022. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Fel kell hívni a szolgáltatót. Ott leegyeztetik az adatot és visszakapcsolják a számot.
2022. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer jártam így. A világ túlsó végén voltam, buktam a számokat (anyunak is, magamnak is új kellett).
2022. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a teendőm, ha nem végeztem el határidőre az adategyeztetést, de szeretném megtartani a telefonszámomat?


Adategyeztetés hiányában telefonszámod és előfizetésed a törvényi rendelkezéseknek megfelelően megszűnik. Ha mégis szeretnéd visszakapni a hívószámodat, az SMS-ben található egyedi kóddal 60 napon belül van lehetőséged új szerződést kötni, akár online. 60 nap elteltével nem tudsz újraszerződni a korábbi hívószámodra, új SIM-et kell vásárolnod, új hívószámmal.


[link]

2022. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyfélszolgálatot,, megoldottam. :)
2022. aug. 31. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
ügyes, simogat
2022. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!