Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se 2022 vagy iphone 11?

Iphone se 2022 vagy iphone 11?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék vásárolni, jellemzően csak böngészgetésre, YouTube és ritkán netflix nézésre használnám. A kamera minősége nekem nem fontos, játszani sem játszom telefonon. Inkább az időtállóság számít, 4-5 évig nem szeretnék új telefont venni.


A kérdésemben szereplő két modell férne bele nekem pénzben.


Köszönöm a véleményeket előre is!



2022. szept. 2. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem 11 van és imádom:)
2022. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem se 2022 van, az igényeidnek teljesen megfelelne, böngészésre tartalom fogyasztásra teljesen jó, ha nem zavar hogy a kijelző nem olyan nagy. Időtállóság szempontjából olyan mint az iphone 13, a 4-5 év simán megvan, ha nem több. A 11-ről nincs semmilyen tapasztalatom de azzal se lőhetsz mellé, menj be az üzletbe és nézd meg mindkettőt, és vedd meg amelyik szinpatikusabb, az igényeidet ezek bőven kielégitik.
2022. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 3. 07:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kijelző mérete miatt a 11-t venném, ha nekem kellene kettő közül választanom.
2022. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!