Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó vezeték nélküli...

Milyen jó vezeték nélküli fülhallgatót ajánlanátok egy Iphone-hoz?

Figyelt kérdés
Nagyon drága az apple earpods, ezért valami olyat keresek, ami kompatibilis az iphone 8-assal.
2022. szept. 5. 17:55
 1/2 anonim válasza:
nekem se2 van. Én xiaomi redmi buds 3 lite-ot vettem, jól szól, sokáig bírja az akis is illetve kellően kényelmes. A hangját nem kis lighti zenéken teszteltem, a rock számokból is teljesen kihallható minden. Az ára maximum 9ezer forint. Tisztában vagyok hogy vannak jobb fülesek de ebben az árkategóriában ez szerintem az egyik legjobb. Annyi hogy az első párosításnál lesznek bajok de újra kell indítani a fülest és azután teljesen oké lesz. Vissza a minőségére, a mágnesek a töltőtokban nagyon jók illetve a basszusok magában a fülesben is jól hallhatók. Annyi hátrány tudnék felhozni hogy semmilyen kábelt nem kapsz hozzá a dobozban viszont egy egyszerű usb c megteszi.
2022. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi pénzed van rá, de összeségében talán a Xiaomi Redmi Buds 3 Pro a legjobb a piacon, specifikációk és vélemények alapján is! 18 ezertől kezdődik legolcsóbban, és többféle rendszerrel is kompatibilis (iOS, Android, Windows) !
2022. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!