Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni vezeték nélküli...

Megéri venni vezeték nélküli fülhallgatóból egy drágábbat vagy az olcsó is hozza ugyanezt? Milyet ajánlotok iPhone 11prohoz?

Figyelt kérdés

Én eddig ezt a kettőt néztem, az egyik nagyon olcsó de ahhoz képest jókat írnak róla: [link]


A másik egy jbl ami már drágább kategória, viszont nekem eléggé tetszik és inkább erre hajlok, viszont nincsen róla sok vélemény tapasztalat.. ezért nem tudom megéri e a drágább ár : [link]


Airpodsot nem csak az ára miatt nem szeretnék, hanem egyszerűen nem tetszik és irritál a külseje meg az, hogy mindenkinek ez lóg a fülében.. ezért sem tetszik külsőre annyira az első.


Ha esetleg tudnátok ajánlani meg valamit, azt is megköszönöm mert én egyáltalán nem értek a témához és akárhogy keresgéltem, ezeket találtam, amik leginkább elnyerték a tetszésem.


Köszi



2022. jan. 29. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Haliiiii én a múlt heten vettem ilyen telefont és ugye nem volt hozza fulhallgato én 7 ezer ftert vettem. Nem bántam meg. Sztem nem mindig a drágább a jobb.. na de kinek milyen a penztarcaja.. 40-50 ezret nem adnék erte de ha te megteheted miert ne?! :)
2022. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! És hol vetted, tudsz linket adni? Vagy boltban?

De egyébként egyetértek.. csak még gondolkozom

2022. jan. 29. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Én marketplacen vettem. Új volt elvileg,gyakorlatilag kitudja. Egyebkent telefonos boltokban kapsz pár ezer Ft-ert … 10-11 körül :)
2022. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sony WF1000XM3 kb 50 ezer, príma hangzás, jó üzemidő, aktív zajszűrés is van benne :) Illetve cserélhető benne az akkumulátor :D



Az olcsót megveszed aztán 1-2 év múlva meg vehetsz újat mert az aksija nullás és nem cserélhető :(

2022. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elozonek is igaza van,1 válaszoló voltam. Ezt neked kell eldontened
2022. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszont 50ezer már kicsit sok nekem, olyan 20-23 a lélektani határ :D meg hát a szín és esztétikum sem utolsó
2022. jan. 29. 17:46
 7/10 A kérdező kommentje:
20-30*
2022. jan. 29. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
A jbl haveromnak megvan,zenehallgatásra teljesen jó,csak kicsit sokallja az árat érte.
2022. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És azt nem tudod véletlenül hogy melyik boltban vette vagy interneten honnan rendelte? Csak mert nem szeretnek valami hibásba futni
2022. jan. 31. 11:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja meg őt nem zavarja hogy nincsen rajta aktív zajszűrő? Milyen így a zenehallgatás?
2022. jan. 31. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!