Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri lecserélni...

Szerintetek megéri lecserélni a jelenlegi telefonomat erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy jelenleg van egy Androidos Huawei P20 készülékem amit lehetőségem lenne lecserélni egy iphone 8-ra

szerintetek érdemes vagy inkább nem? (A P20 lassan akkucserés lenne mert kicsit hamar merül, de 1 napot még ígyis éppen kibír. Vagy érdemesebb a telefon váltás miatt inkább beáldoznom azt a 8-10 ezer forintot és inkább egy szervízben kicseréltetni?)

Most nem egyik-másik rendszer előnyére/hátrányára vagyok kíváncsi és nem is akarok itt egy android vs ios háborút elindítani mert ezeket tudom és volt már szerencsém használni mindkét rendszert hosszabb időn keresztül. Inkább arra vagyok kíváncsi hogy tudás/kamerák/akku stb... viszonyítva megéri e?

A segítséget előre is köszönöm!



2022. szept. 6. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítsuk össze helyetted, és találjuk ki hogy neked megfelel vagy sem?
2022. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából azt érdemes végiggondolni, hogy te mire használod a telódat és a jelenlegi mobilod kiszolgálja-e a valódi igényeidet vagy szükséged van egy másikra.
2022. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az arukereso.hu-n szoktam új cuccokat venni, köztük telefont is. Ott írd be a kívánt specifikációkat és ha találsz mondjuk 4-5 telót, ami szóba jöhet, olvass róluk cikkeket vagy videós teszteket. Én legalábbis így szoktam választani, és általában nem nyúlok mellé. :)
2022. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Az iPhone 8-ak gyártását ekkor állították le: September 2019 (256 GB) April 2020 (64, 128 GB)

Tehát a legújabb példányok is 2,5 évesek már. (a gyári számából lehet megtudni, hogy mikor gyártották) Úgyhogy az iPhoneban is kell majd akkut cserálni hamarosan.

Egyébként pedig megéri a csere, jobb cucc az iPhone. (hú mit fogok ezért kapni :D)

2022. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Jobb cucc, az iphone 8-as még használható mobil, bár 5 éves kiadás lesz hamarosan. Ha nem volt, akkor lassan akku cserés lesz, és sajnos nem kap olyan aksit, amilyen az eredeti volt, bárhova viszed is. Nem nagyösszeg, szóval döntsd el, a helyedben én újabb modellt néznék már a 8 helyett, vagy maradna a P20 amíg lehet.
2022. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam már nem régen, én vettem egy Iphone 8-t, kedden délután vettem, szerda délelőtt már postára adtam, úton volt az új gazdájához. :) Nekem nem felelt meg semmilyen téren, nem is tudom mit vártam egy 8-tól, de ezt írták is, hogy valószínű csalódás lesz. Nem tudom, hogy a Huawei P20 milyen, de ha meg vagy vele elégedve, le ne cseréld szerintem!
2022. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem
2022. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
holnap megyek GSM-be, a kedvedért felpróbálom mind kettőt.
2022. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!