Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen oldalról érdemes /...

Milyen oldalról érdemes / tudok venni jó (nem gagyi) utángyártott gyorstöltőt?

Figyelt kérdés

Adatkábellel együtt természetesen.

Ami van az tönkrement. Sajnos eddig akárhány utángyártott (gyors)töltőt vettem, mindegyik vagy nagyon hamar tönkremegy, vagy lassan tölt, vagy csak tölt és adatkábelnek nem jó, stb.



2022. szept. 9. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Baseus jó cuccokat gyárt, van itthon is webshopja, de alzán is szoktak lenni jó töltők.
2022. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Baseus tényleg jó!

Belkin is

Spigen is - spigen.hu

2022. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alex Fly ***** válasza:
Ebay
2022. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat hol vetted oket? Es milyeneket?


nagy markakbol erdemes amikbol rengeteg van

Samsung, Xiaomi pl.


megnezve az adatait hogy legalabb 2.4A re kepesek e vagy mar a Type-C/USB-C techet is tamogatjak e vagyis kulonbozo feszultsegeket is 5/9/12V es egyuttal magasabb A -t is


egy normalis toltot ha veszel nem kell tonkre menjen, ha csak nem valami az elektromos halozattal van amit hasznalsz, erdemes megnezetned, ha semmi mas finomelektronikai eszkozt nem hasznalsz rola csak ezt


adatkabelt meg ugyanabban a boltban keresel szinten abbol a markabol


egy adapter kb. 5ezer, amin van egy USB vagy Type-C bemenet

es ennek megfeleloen valasztod a kabelt (valamelyiken mindket bemenet megvan)


egy kabelre is erdemes ennyit szanni azert


ha te kispeldanyszamban gyartot alig ismert gyartoktol, es legolcsobbakat vetted nem kell csodalkozni meginkabb akkor nem ha a bolt is kicsi aligismert hely volt


arukereso.hu t hasznos hasznalni erre van, meglasd melyeket aruljak sok helyen

2022. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vettem egy baseus töltőt ami elvileg tudja a gyorstöltést (30W)/5A és még is lassan tölt a telefonom és a "warp charge" feliratot sem írja ki és az akku jel mellett sincs ott a villám. A lényeg a lényeg: lassan tölt a baseus is. :(
2022. szept. 17. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
A kábelt cseréld ki. Ha csak két vezetékes, akkor nem fog csak 5V-al tölteni. Vagy ha 4 eres, de szakadt, érintkező nem jó, akármi.
2022. szept. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vadi új a töltő. :D Még sem tölt rendesen.
2022. szept. 18. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:

"Vadi új a töltő. :D Még sem tölt rendesen."

Ebből a mondatból arra következtetek, halvány fogalmad sincs hogyan működik, hogyan kellene működnie. Próbáld ki egy másik telefonnal is. A régit is. Lehet a készülékedben kell a hibát keresni. De mi ezeket helyetted nem tudjuk megtenni.

Mi kell a gyorstöltéshez?

1. arra alkalmas töltő

2. arra alkalmas telefon

3. a telefon kérje a gyorstöltést, aminek a jelét a kábel adat vezetékén eljuttatja a töltőhöz

4. a töltő kapja meg, ismerje fel és kapcsoljon a kívánt üzemmódba

Tehát nem a töltő a kezdeményező, hanem a telefon, a töltésvezérlő ott van, és az felügyeli a folyamatot.

2022. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Media Markt

Euronics

2022. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát elég érdekes, mert pl. nekem az eredeti amit a telefonhoz kaptam, tudja a szupergyors töltést, de amit vettem a melóhelyre, szintén eredetit, jó drágán, ugyanazokkal a jellemzőkkel, az csak sima gyorstöltést enged. Mondjuk mindegy, nem gond, csak fura. Én biztosan nem spórolnék ezen, minek vegyek utángyártottat, ha megveszek egy eredetit és az kihúzza 3 évig?
2022. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!