Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 vagy 13 pro-t vegyek?

Iphone 13 vagy 13 pro-t vegyek?

Figyelt kérdés
I7 em van jelenleg 2016-bán vettem ez volt a csúcs, azóta instan van sok követőm (10k) de bevallom őszintén én nem az az órákig szerkesztem a képet srác vagyok. Ha úgy tetszik influencer vagyok, reklamozok dolgokat de filter azt jolvan eddig így voltam , barátnőm húgának van egy pofás kis fényképezoje , kölcsön kérem és ok a csajok mindent megcsinálnak velem, na lényeg csajommal osszeevsztem így nekem kell megoldani mindent is mostmár , hugara rairtam h segítsen vagy adja kölcsön a gépet de elhajtott :D nem csoda hiszen véletlen részegen le feküdtem egy dögös influencer lánnyal és közöttünk szólva egyáltalán nem bántam meg. Barátnőm szerint nap lopó vagyok és nem értek semmihez és igaza van. Szóval magyarul nekem olyan képek kellenek amik 1-2 filter minimális szerkesztés és tökéletes posztok mennek ki instara pro nak jobbb a kamerája pénz már megvan nem számít 100;ezer felár , most,ár Barátnőmet sem kell költeni :D szóval leírná vki mi a. Különbség a pro és a sima 13 között? Megéri a. + 100 ezret?

#Iphone 13 pro premiumn
2022. szept. 10. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Itelkezest, tipikus alpári beszólásokat, irigykedest, pooornepstilust mellőzzétek Koszi! Olyan válaszoljon aki pro iphone 13 át használ vagy van tapasztalata és tudja mi a különbség a 13 és a 13 pro között, ha segítesz köszönöm, ha nem, akkor menjen máshova vagy aludjál vagy igyál egy sört!
2022. szept. 10. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számít az a 100 ezer akkor mi az értelme a kérdésednek?
2022. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, az érdekelne h insta posztokra használom elsodlegesen és mennyivel lenne könnyebb dolgom, jobb fotóim egy pro val mint egy sima 13-al? De igazad van úgy is valszleg a Pro lesz. ;) köszönöm a választ
2022. szept. 10. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
pophone-t :D Anyunak sok a pénze.... látszik!
2022. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a katyvaszt amit idehánytál, se füle se farka a mondandódnak.
2022. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem számít 100K, akkor mi a kérdés?
2022. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha én ilyen befutott influenszer menőcsávó lennék, biztos inkább 14 Pro-t vennék, nem égetném magam a tavalyi szériával.
2022. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13 pro, de itt vannak:

(bár a 14-es széria szóba sem került)


[link]

2022. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!