Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s22 ultra vagy Iphone...

Samsung s22 ultra vagy Iphone 13 pro max?

Figyelt kérdés
Régóta samsungom van s10 pluszt váltám le érdekelne kinek mi a véleménye a két telefonról.

2022. aug. 23. 14:14
1 2
 1/19 anonim válasza:
77%
ez engem is erdekelne, pont ugyanigy vagyok en is.
2022. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Samsung, de mindenkinek más a véleménye szóval 0 értelme van az ilyen kérdéseknek.
2022. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Morzsi007 ***** válasza:
68%
Ha eddig androidot használtál és nincs/ nem volt gondod vele, akkor maradj annál. Ha nem tetszik a Samsung vagy kiakarod próbálni az iphone-t, akkor válaszd a 13 Pro maxot. Én iphone-t vennék, mert sosem volt más telefonom, ezt szoktam meg és ismerem.
2022. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
#3 után hozzászólása után minden válasz fölösleges. Döntsd el, hogy mit akarsz használni. Android vagy iOS. Ennyi.
2022. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Itt leginkább az a kérdés, hogy Android vagy IOS, meg ha esetleg vannak Samsung kiegészítőid, akkor ugye szintén az a vonal inkább a megfontolandó.
2022. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem olyan jó telefon mindkettő, hogy minden igényt kielégítenek. De! Vannak azért különbségek. Leg nyilvánvalóbb, hogy az Apple-ben nincs touchID, de van nagyon jó 3D faceID. A Samsungban csak 2d arcfelismerő van, de kapunk cserébe egy szuper gyors ujjlenyomat szenzort. Az Iphoneban lightning csatlakozó van usb C helyett, ami egy mínusz pont. Töltésnél mindegy, de adatátvitelnél okozhat gondot. Sok embert mondjuk nem érint. De itt egy jó összehasonlítás, érdemes elolvasni:

[link]

2022. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
S22 Ultra. Nekem a kamerája is szimpatikusabb.
2022. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Mindkét telefon gyors, erős, szép, jó képet és videót készít, szóval ezt ne is vesézzük tovább. A Samsung picit drágább, de ebben az árkategóriában majdnem mindegy. Plusz frissebb modell is, de ennek sincs túl sok jelentősége, kb. fél évvel újabb, mint az iPhone 13-mas széria.


Pár különbség:

- A Samsunghoz van toll, mondjuk amikor nekem Note-m volt, akkor meglehetősen ritkán használtam, de tud hasznos lenni.

- A Samsungnál van Dex. Mondjuk valószínűleg ezt is inkább csak egy jópofa dolog, semmint valóban hasznos kiegészítő.

- Már a Samsungnál is van egy elég jó ökoszisztéma a kiegészítőkkel, viszont lényegesen olcsóbbak ezek, mint az Apple cuccok.


De ha az iPhone szimpatikusabb, vagy jobban számít az értékvesztése a telefonnak, akkor választhatod azt is. Nem hiszem, hogy itt nagyon mellé lehetne lőni.

2022. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Mindkettő túl jó átlag felhasználásra.

Itt csak az op rendszer dönt.

Én iphone-ot választanám,mert ios nekem jobban bejön.De csak ezért

2022. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

üzemidő: iphone

sebesség: döntetlen

hátlapi kamera: samsung

előlapi kamera: samsung

kijelző: samsung

oprendszer frissítések: iphone

oprendszer testreszabhatósága: samsung

töltés (sebessége vezetékkel, vezeték nélkül illetve a kábel maga): samsung


ezek alapján én a samsungot választanám de te döntsd el mik a legfontosabb szempontok, az biztos hogy mindkét telefon nagyon sokáig ki fog szolgálni

2022. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!