Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a Family linket...

Hogyan lehet a Family linket kijátszani a biztonságos mappa nélkül?

Figyelt kérdés
A biztonságos mappa megjelent a Family Link alkalmazáslistájában és apukám nem tudta, hogy mi az , és letiltotta. Hogyan lehet még kijátszani a Family linket? Minden alkalmazásra ilyen 15- 20 percet állított be, és az alk.- ok felét letiltotta.(az összes játékom YouTube, Facebook)

2022. szept. 11. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Apukád nagyon jól ügyes és okos. Tudom, hogy gyerekként nagyon nehéz ezt megérteni, de nem tesz jót a korlátlan képernyőidő. Beszéld inkább meg vele, hogy adjon játékra több időt, vagy esetleg válasszatok ki napokat amikor mehet majd a youtube.
2022. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

1


Én eskü nagyon várom már azt a nagy "megvilágosodást", mikor majd megértem, hogy a végtelen bekorlátozás mégis mitől normális, pedig huszonéves vagyok...

2022. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beállítások -> Alkalmazások -> Family Link -> Tárhely -> Adatok törlése
2022. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

#3

Huszonévesként elolvashatnád újra amit írtam. Épp azt írtam, hogy beszélje meg, hogy kapjon több időt, nem azt, hogy a "végtelen bekorlátozás" jó. Amit én jónak tartok az az, hogy kapjon a gyerek képernyőidőt, de semmiképp ne korlátlanul.

2022. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
3# és még korlátozva vagy?
2022. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

annak idején 2 ellenőrző könyv volt a divat, egyik a tanárok felé, másik a szülők felé.


szerezz egy második mobilt, és azt véletlenül se ad apa kezébe, mert "nem tudja mit csinál."

2022. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 szerintem akinek korlátozzák a telefon használatot, annak nagy eséllyel nincs annyi pénze, hogy egy (normális) telefont megvegyen :D
2022. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy nem véletlenül korlátozott.

Lehet, hogy egész nap azon lógtál aztán meglátszott a tanulmányi eredményeiden is?

2022. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

úgy kérdezd, mintha te lennél a h. apuka aki elállitotta a mobilt:


hogyan töröljem a tiltást?

véletlen bekapcsoltam, nincs is gyerek a háznál.

2022. szept. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!