Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Poco F4...

Mi a véleményetek a Poco F4 GT-ről ? Mennyire biztonságos ? Árérték arányban mennyire érné meg ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Összességében egy jó telefon. Játékra van kitalálva. Rengeteg gamer funkciót tud. Nagyon erős, de nem nagyon melegszik. Szerintem kifejezetten szép kijelzője van egyébként. Az üzemidő nem a legjobb, de nem is tragikus, 120 wattal lehet tölteni, szóval kb. 20 perc alatt teljesen feltölt. Töltő gyárilag jár hozzá. Kifejezetten szép telefon szerintem, hátlapja üveg. Jó hangszórók vannak benne, sztereó hangzással. Gamer telefonhoz képest, a fő kamera egész jó. A másik kettő kamera viszont csak nagyon alap szint.

Kicsit talán fájó pont, hogy nem rendelkezik Ip védettséggel, de ez van. Szerintem korrekt árazású telefon. Szoftveresen, xiaomihoz híven, azért nem feltétlenül a legjobb, de szerintem nincs vele hatalmas probléma.

2022. aug. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!