Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 16 frissítési HIBA!!??...

IOS 16 frissítési HIBA!!?? Kellene egy kis segítség.

Figyelt kérdés
Iphone 8 plus telefonra lett letöltve az IOS 16. Viszont eléggé "hiányosan" nem tudom a zárolt képernyőn beállítani a fotóim közül képet (Nem jelenik meg nincs ilyen opció). Szó szerint a kezdőképernyőn nem tudok semmit sem csinálni, amit egy sima 8-ason lehet. Már mindent kipróbáltam biztonsági mentéstől kezdve alaphelyzetbe állításig. Nagyon szépen köszönöm a segítségeket! :)

2022. szept. 16. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem akkor nem tudol háttérképet beállítani.


Belépsz a fotokhóz -> kikeresed a képet amit szeretnél ZÁRÓKÉPNEK-> ha rá koppintotál a képre akkor a bal alsó sarokban lesz egy kocka benne egy felfele mutató nyíl -> ha jól emlékszem a negyedik lesz az, hogy beállítás háttérként arra koppints rá -> befogja adni ahogy záróképként láttod itt ha oldalra huzod tudod szerkeszteni és széthúzni és össze húzni is tudod a képet -> jobb felső sarokban ott van, hogy kész koppints rá -> ezután beadja, hogy beállítás háttérképként vagy a másik opció főképernyő testreszabása na neked a főképernyő testreszabása kell szóval arra koppints ezután be kell jönnie annak amit a főképernyőn szoktál látni az "ikonokat" -> legalul vannak olyanok, hogy eredeti, szín, átmenet, fotók, ha szeretnéd, hogy a főképernyőképe más legyen akkor arra koppints rá ->majd ha megvan a kép és rákoppintotál (ha szeretnéd itt még tudol filtert rátenni vagy szét/össze tudod húzni a képet) -> akkor jobb felső sarokban a készre -> ezután ha szeretnéd homályosítani lent tudod van egy olyan, hogy elmosás -> ha minden meg van amit szerettél volna jobb felső sarokban a készre koppints rá így a záróképrenyős és a főképernyődis teljesen más lesz.


Vagy a másik lépés


Ha a záróképrenyőre hosszan rányomsz akkor a jobb alsó sarokban ott lesz egy plusz jel -> ha arra rákoppintotál akkor a bal felső sarokban, hogy fotók ->ezután kikeresed a képet és rákoppintól -> -> befogja adni ahogy záróképként láttod itt ha oldalra huzod tudod szerkeszteni és széthúzni és össze húzni is tudod a képet -> jobb felső sarokban ott van, hogy kész koppints rá -> ezután beadja, hogy beállítás háttérképként vagy a másik opció főképernyő testreszabása na neked a főképernyő testreszabása kell szóval arra koppints ezután be kell jönnie annak amit a főképerenyőn szoktál látni az "ikonokat" -> legalul vannak olyanok, hogy eredeti, szín, átmenet, fotók, ha szeretnéd, hogy a főképernyőképe más legyen akkor arra koppints rá ->majd ha megvan a kép és rákoppintotál (ha szeretnéd itt még tudol filtert rátenni vagy szét/össze tudod húzni a képet) -> akkor jobb felső sarokban a készre -> ezután ha szeretnéd homályosítani lent tudod van egy olyan, hogy elmosás -> ha minden meg van amit szerettél volna jobb felső sarokban a készre koppints rá így a záróképrenyős és a főképernyődis teljesen más lesz.

2022. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok még az első válaszoló nekem még a youtube videok segítettek sokat, hogy megtudjam tanulni az iOS16-ot, szóval ha úgy van nézegesd azt is.
2022. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon köszönöm a segítségedet. Működik, nagyon köszönöm, hogy segítettél.
2022. szept. 19. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen örülök, hogy segíteni tudtam. Próbáltam minél részletesebben leírni és csak reméltem, hogy sikerül megérteni.

Ajánlom neked youtuben ApplePie videójit mindig csinál az iOS rendszerekről tippeket "Iphone tippek" így fogod megtalálni

2022. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!