Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Play-em van és tegnap...

Xperia Play-em van és tegnap android frissítés után nem kapcsolt be, Sony logó után elsötétül és nem reagál semmire. Flashtool segítséget kérnék! Ötletek?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor rákötöttem gépre az Xperia Play-t a Sony PC Companion azt jelezte, hogy van új android verzió, telepítem-e. Hivatalos frissítés, gondoltam mi baj lehet. Megcsináltam amiket kért, rádugtam gépre, amíg frissített elmentem kajálni, mire visszaértem végzett de betéglázott, semmi nem működik, csak a Sony logóig jut és elfeketedik. Fastboot (kék led) és Flash (zöld led) módba át tudom juttatni, néztem videókat, feltettem a Flashtool-t, szedtem le FTF fájlokat, de mikor jönne a Flashelés rész, ami YT-on mindenkinek hiba nélkül végigment nálam már az elején elakad a következő hibaüzenettel: Processing of loader.sin finished with errors. Nem sok hasznos információt adott ki erre google, mások is találkoztak vele de ők se kaptak választ. Nálatok bármi ötlet? Vagy keressek fel egy szervizt, hátha ott ha drágán is de életre keltik? Vagy már ott se?

2016. febr. 27. 09:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Oké, idő közben megoldottam. Azoknak, akiknek hasonlóan valamelyik .sin fájl-al lenne problémája tudom javasolni, hogy egy régebbi verziós flashtool-t alkalmazzon, nekem ez segített. A 0.9.18.6-os vált be nálam, meg is javult a készülék szerencsére. Sok sikert!
2016. febr. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!