Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha innen töltök le játékot:...

Ha innen töltök le játékot: www.mobilerated.com/ előfizetéses telefonra akkor az ingyenes? Nem vesz le róla pénzt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem.. Hát a letöltésért valóban nem kell fizetni, viszont ha a telefonodról töltöd le az alkalmazást /és azt nem wifi-ről teszed/ és mobilnetet használsz hozzá, úgy az adatforgalmat meg kell fizetni.. Valamint a játékot .jad fájlban szedi le a telefon.. (Ez azt jelenti, hogy a netre kapcsolódva telepíti fel z telefon az alkalmazást..)

De ha ezt wifi-ről csinálod, akkor díjmentes.. :)

2010. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én először a számítógépemre töltöttem le és úgy raktam adatkábel segítségével a telefonra a játékot csak mivel én előfizetéses vagyok félek hogy igen nagy számlát csinál. És ilyenkor mi a helyzet ha számítógépről teszem rá adatkábellel a telefonra és úgy telepítem ekkor is pénzbe kerül ?
2010. szept. 26. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gépről töltöd le a játékot, akkor az ingyen van.. Ha .jar fájlt teszel a telefonodra, akkor azt adatforgalmi díj nélkül telepítheted.. Amennyiben .jad fájlt töltesz le, úgy sajnos kell fizetni adatforgalmi díjjat, mivel a játék a .jad fájl segítségével fogja magát letölteni..


U.i.: Azt sajnos nem tudom, hogy a .jad fájl segítségével le tudod-e tölteni a játékot a gépen keresztül..

De ha biztosra akarsz menni, akkor tedd a telefonod offline "repülő" üzemmódba, így nem fog csatlakozni majd a hálózatra és nem is generálhat esetleges adatforgalmat..

2010. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!