Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Csakegysajt95 kérdése:

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Maximum 120 000 forintig bezárólag gondoltam, esetleg kinek mi vált be, jelenleg Xiaomi A2 lite telefonom van, nekem ezzel semmi bajom, 4 éve megvan, csak már belaktam a 32 GB tárhelyet.

Van aki azt mondta Redmit semmiképp ne vegyek, valakinek a Samsung sem jött be. Érdekelnek a tapasztalatok, vélemények. Amiért elgondolkodtam a váltáson, az az NFC mód. Van aki azt mondta erre az NFC módra, hogy oda kell figyelni, mert ha véletlenül bekapcsolva marad, rendesen megcsappan az egyenleged.

Huaweit is szerettem, viszont tudtommal ott nincs már Android operációs rendszer.


Köszönöm a segítséget előre is.



2022. szept. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Samsung Galaxy A52 nagyon bevált.
2022. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Samsungal NEKEM eddig csak bajom volt, ez nem feltétlen jelenti azt hogy rossz mert anyumnak pl most lett egy S21-ese azt hiszem (nem vagyok járatos a dologban, azt tudom, hogy a tavalyi újdonság).

Nekem jelenleg egy Pixel 3-asom van, amit szintén nem ajánlok.

Ha nem akarsz (használt) almásat, akkor a xiaomit nagyon tudom ajánlani, nekem az előző telefonom egy Redmi 3 volt 7 év után laktam be az akkor még egészen soknak számító 32GB-ot, és emiatt is váltottam. Különben még mindig használom tablettként. Ezen kívül a Motorola, az Oppo és ha egy elpusztíthatatlan mobilt keresel akkor az Ulefone nagyon olcsón adja az akár vízálló 10000mAh-s telefonokat.

2022. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, az NFC a bankkártyád alkalmazásához kell, azzal gyakorlatilag bankkártya helyett tudsz fizetni a telefonoddal, és ha nem tartod oda semmilyen terminálhoz, akkor semennyi pénzt nem veszítesz!

A Huawei-nek bár valóban van már a saját fejlesztésű Harmony operációs rendszere, de csak a márka méregdrágaégre csúcstelefonjaiban!

Az olcsóbbakban továbbra is Android van, csak Google-támogatás nincs hozzájuk, így például Google Play sincs!

Nekem eddig 1 Samsungom volt, Galaxy A70 - nem épp a legegyszerűbb kezelőfelület, de meg lehet szokni, illetve görgetésnél sokszor túlzottan érzékeny a kijelző érintésre, de annyi baj legyen, azon kívül minőségre és kamerában is általánosan jók a Samsungok!

Lényegre térve, 120 ezerig szerintem a legjobb telefonok:


Samsung Galaxy A33

Samsung Galaxy A52

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Realme GT Master 5G

Oppo Reno5 5G

Motorola Moto G60

2022. szept. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Samu A52s nagyon jó készülék, 2 hónapja vettem.
2022. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2022. szept. 21. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
#4, egyetértek, az tényleg nagyon szuper, csak épp nem jön ki 120 ezerből, picivel drágább!
2022. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!