Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékcserénél új készüléket...

Készülékcserénél új készüléket kapok?

Figyelt kérdés
Összetört a telefonom, volt biztosításom. Azt írták, nem tudják megjavítani, ezért választhatok 3 készülék közül. Új készüléket fogok kapni, vagy használtat?
2022. szept. 21. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés a biztosítótól függ, van amelyik használt alkatrészekből dob össze egy telefont amit odaad. Más meg intéz egy szürkeimportosat. Megint más meg rendesen, jogtisztán szerez neked egy új készüléket.
2022. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"választhatok 3 készülék közül"


válasz az újat

2022. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* válaszd
2022. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a biztosítási feltételeket, mert szerintem minden biztosításnál új, felújított vagy egyéb hibátlan terméket adnak neked. De akár lehet önrész is.
2022. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A biztosítási feltételekben az van, amit írtál utolsó, szóval rákérdeztem, hogy nekem mit fognak küldeni. Köszi a válaszokat.
2022. szept. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!