Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy támogatni kell a 2G/3G telefonok cseréjét?

Figyelt kérdés
Én nem, de legalábbis nem ekkora összeggel.

2022. szept. 6. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Tekintettel arra, hogy nem lehet majd őket használni, igen.


Az embereknek általában nem azért van 2G/3G telefonja, mert olyan jó, hanem mert nem volt pénz másra.

2022. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem, de legalábbis nem ekkora összeggel."


Hanem mekkorával? Láttad, hova másztak az árak az utóbbi pár évben?

2022. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2022. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi jelentősége egyébként, nem muszáj váltani. Ugyanúgy lehet velük telefonálni, ahogy eddig. Csak 3G helyett 2G-re fognak csatlakozni, ami miatt a net lassabb lesz, de van wifi, azzal ugyanúgy működni fog a telefon.
2022. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm, így nem kell nekem is leírnom.

#2 Egy gyakorlatilag értéktelen telefonért adjanak mondjuk max. 10e Ft-ot, annyiért vehet pl. pár éves, szintén alapszintű 4G-s telefont, de annyival egészítheti ki, amennyivel akarja.

2022. szept. 6. 18:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szerintem még így is korai volt lekapcsolni a 3G-t. Amikor az analóg tévé szűnt meg, éveket hagytak az átállásra, 2009-ben már minden eladott tévé tudta a digitális adást és 2013 végén szűnt meg az analóg adás. A rászorulók meg kaptak ingyen boxot. Ez teljesen korrektül le lett vezérelve. Itt viszont bejelentették, hogy néhány hónap múlva lekapcsolják a 3G-t, amikor kereskedelmi forgalomban is kapható olyan készülék ami még csak azt tudja, a pályázat is olyan, hogy költened kell rá és csak mobiltelefonra vonatkozik, amikor sokféle más készülék létezik. Itt is adni kellet volna legalább 4 évet, aminek a legelején letiltják a nem 4G képes bármilyen eszköz árusítását, az aktív, nemrég használt 2G/3G képes bármilyen készülék leadásáért pedig adni kéne ingyen egy alapszintű 4G képest. Na akkor azt mondom, jól kivitelezett a dolog. De ebből a kutyafuttában végigvitt folyamatból még baj lesz.
2022. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem támogattam volna, állami pénzből különösen nem. Telefonálni tud a régivel is, és már 10 éve vannak 4g-s telefonok.
2022. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 Azért nem mindegy, hogy telefonálni nem lehet vele, vagy csak élvezhető sebességgel netezni.
2022. szept. 6. 18:27
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 csak hogy itt egy alapfunkció szűnik meg és nincs rá mód, hogy egy olcsó kiegészítő hozzákapcsolásával pótold. A 20 éves katódsugárcsöves tévén egy 4000 Ft-os box beiktatása után lesz adás. A 8 éves 3G-s telefonomon nem lesz net, csak hanghívás. A wifis 4G modem amivel esetleg áthidalható meg nem 4000 Ft.
2022. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Csakhogy a tévét egyáltalán nem tudták volna használni, a telefont meg csak (gyors) netre nem.
2022. szept. 6. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!