Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A72 vagy A13 a...

Samsung Galaxy A72 vagy A13 a jobb?

Figyelt kérdés

Eredetileg A13-at szerettem volna az optimális ár/érték (80 000ft) arány miatt, viszont most találtam használtan (elméletileg hibátlan állapotú) A 72-es telefont 60 000 ft-ért. Jobb annyival a 72-es készülék, mint a 13-as hogy ne hagyjam ki ezt az ajánlatot, vagy menjek a 'biztosra' és vegyek újonnan, hátha az tovább fogja bírni? Tapasztalatok?

Elsősorban nekem a nagy tárhely, minőségi kamera, strapabíró aksi a fontos na meg a megfizethető ár, a többi elenyésző. Na meg persze, hogy ne kelljen pár év múlva újat vennem.



2022. szept. 23. 21:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Az aksi főleg a kérdéses, hogy melyiknek lehet jobb így 1 év megkímélt használat után is.
2022. szept. 23. 21:51
 2/10 anonim válasza:
A71-ről tudok nyilatkozni. 2021 első negyedéveben vettem használtan. Rengeteg mindenre használom. Értsd nem facebook stb. Es bírja a strapát.
2022. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A72 sokkal jobban megéri, mindenben jobb az A13 nál

akksi 1 év alatt nem romlik normál használat mellett anyit hogy észrevehető legyen

2022. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a 2 telefon összehasonlítása:


Mobilokban a Snapdragon processzor technológiája a legjobb: sokkal gyorsabb, mégis energiatakarékosabb, és még használtan is stabilabban futtatja a szoftvert, határozottan sokkal jobb, mint az Exynos !

2022. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, bocsi, véletlenül elküldtem!

Na szóval a processzor, ezen kívül a kijelző képfrissítése, jobb kamera, gyorsabb adatátvitelű tárhely, jobb üzemidő + gyorsabb töltés, és sztereó minőségű hangzás - az A72 bár 1 évvel régebbi modell, de mindenképp sokkal jobb, középkategóriás, míg az A13 csak belépőszintű telefon. Szóval ha az akksi megkímélt állapotban van, akkor mindenképp jobb az A72 ! Amúgy nem tudom, mennyire értesz a telefonokhoz, de itt van róluk a részletes összehasonlítás:


[link]

2022. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

" Jobb annyival a 72-es készülék, mint a 13-as hogy ne hagyjam ki ezt az ajánlatot"

Tavaly tavasszal vetem, még semmi problémát nem tapasztaltam. De minden tekintetben jobb mint az A13. Ha belekóstolsz, szeretni fogod.

Nálam két felhasználói fiók fut, a sajátom mellett egy céges, és mindent szinkronizál. A kamera az OIS miatt kellemes, a nagy amoled ellenére az akku is jól teljesít.

Már rengetegszer ejtettem le, de egy brutál tokot vettem rá ami megvédi a legnagyobb repülések végén is. Egy nagyszerű igásló az A72. A szupergyors töltés is hasznos benne sokszor.

2022. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Minden létező téren jobb az A72, ezt úgy is megmondom, hogy nem ismerem a két telefon konfigurációját.

A Samsungnál az A betűvel kezdődő szériák az olcsó, néptelefonok, az S-esek pedig a drágább, profi telefonok.

Az A szérián belül úgy működik a számozás (jelenleg), hogy minél nagyobb az első számjegy, annál magasabbra pozícionált a termék, a második számjegy pedig azt jelzi, hogy mikor jelent meg a telefon. A 2-essel végződőek 2021-es telefonok (általában), a 3-mas végüek pedig ideiek.

Magyarul az A13 a legolcsóbb, belépő szintű Samsungok közül az idei, az A72 meg a "néptelefon" Samsungok között a legerősebb sorozatból a tavalyi. A kettő között pedig még 2-3 szint van.


(Egyébként most megnéztem a tényleges értékeit a telefonoknak, és sokkal jobb az A72.)

2022. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézz meg rajta egy videót!!!!?
2022. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xp ali ***** válasza:
Újat vegyél.
2022. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
A13 Jobb fotókat készít, jobb aksi. És jobb rammal rendelkezik, és még olcsó is. Jobb a A72-nél
2022. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!