Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rendelés törlése jár követke...

A rendelés törlése jár következményekkel?

Figyelt kérdés
3 hete rendeltem az Istyle oldaláról AirPodsot, amely elméletileg készleten volt. Azóta sem kaptam meg a rendelésemet, hiába vettem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, nem szolgáltak érdemi információval. Ha írok nekik egy e-mailt, hogy szeretnék elállni a vásárlástól, annak nem lesz semmilyen következménye ugye? (még a központi raktárukba sem érkezett be a termék)

2022. szept. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem....
2022. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz következménye. Annak sem ha megérkezne a termék és nem veszed át.
2022. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

"szeretnék elállni a vásárlástól,"

Nem is vásároltál. De a rendelést kérheted hogy töröljék.

2022. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem lesz semmi, írj nyugodtan.

Hogy érzed magad utolsó? Sajnálom, ha rossz napod volt. 😕

2022. szept. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "igénytelen" webshopnál én nem szoktam még válaszra sem méltatni őket, hogy emailt írjak nekik.

2022-ben már van bőven webshop ahonnan lehet válogatni. Amelyik bolt nem képes a vásárlóival kommunikálni azokat ugyan ilyen hozzáállással kell kezelni.

2022. szept. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden online vásárlás esetén van 14 nap kötelező elállási időd. Ezen belül az átvétel után is bármikor, indoklás nélkül visszaviheted a gyári csomagolásban a terméket és kötelesek visszafizetni az árát.


Ha még nem is érkezett meg, akkor (amennyiben még nem fizeted ki a rendeléskor), csak rendelés van, vásárlás még nincs. Egyszerűen elmondhatod, vagy ha nem veszed át, akkor megoldja magát a probléma. Viszont, ha do az nekik egy levelet hogy töröljék, akkor legalább nem fognak később zaklatni vele, hogy megjött, vedd át, illetve nem fogsz vele másokat (postás, futár) feleslegesen szivatni és a környezetet feleslegesen terhelni a termék további szállítgatásával.

2022. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:
100%
Az lesz a következménye hogy a termék nem érkezik meg. :)
2022. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Az iStyle már csak ilyen. Sokszor hetekig csak hitegetnek. Nem is értem hogy élnek meg.

Le kell mondani és kész. Max annyi bünti lesz, hogy törlik a fiókodat és nem rendelhetsz tőlük többet. Na bumm.

Van még másik hivatalos Apple forgalmazó magyarországon: [link]

2022. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!