Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan regisztráljak újra...

Hogyan regisztráljak újra Tinderre tiltás után?

Figyelt kérdés

Tiltottak Tinderről, mert túl sokszor töröltem/regeltem újra magam (nem egyéb okból).

Most újra szeretnék regelni, de sehogy sem engedi. Próbáltam új számmal, más email címről, de mintha folyamat "felismerne" a rendszer és kapom a hibaüzenetet, hogy tiltva vagyok. Kérdésem az lenne, hogy mi alapján ismer fel? IP cím? Ugyanarról a netről/lokációból próbálkozom.

Mert vicces, hogy teljesen más számról, email címről, stb. se enged regelni. Kérdésem tehát az, hogy tudnám kijátszani ezt a szuperokos rendszert? (Kétkedőknek hangsúlyozom továbbra is, hogy nem tettem semmi olyat, amiért tilthattak volna, leszámítva a sok újraregit). Köszönöm a releváns válaszokat. :)



2022. szept. 24. 14:43
 1/9 anonim válasza:
69%
Nade miért regeltél újra sokszor? Elsőnek miért tiltottak?
2022. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet azért tiltanak mert túl sokat regisztráltál?


és ha most sikerülne? akkor kevesebb lenne?


nincs korhatárhoz kötve?

2022. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

lehet már az egész városban tiltás van, miattad senki nem tud regélni.


Kasza Tibi számát ajánlom figyelmedbe:

KÖLTÖZZ EL!

2022. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

A készülékednek van egy azonosítója.

Mivel párszor kiosztottam flegmán viselkedő felhasználókat mérgemben, így 1-2 év alatt én is elég jelentést gyűjtöttem össze.

Kutattam redditen és ezekre kell ügyelned.

-Másik készülék (készülék azonosító miatt

-Másik google fiók

-Másik telefonszám

-Ne használd az előző bankkártyád ha vásároltál vele

-Ne kösd hozzá újra a facebook(bejelentkezés) instagramm vagy spotify fiókot

-Mivel megvásárolták az amazon képfelismerő rendszerét ezért a képeket is fel tudja ismerni idővel. Új képeket vagy másabb árnyalatú, filterrel ellátott képeket raklj fel. De jobb ha friss képeid vannak.

Én már 3 hónapja használom sikeresen a céges telefonommal újra a tindert, bár nem vagyok aktív rajta igazán mert errefelé nem sok felhasználó van.

Remélem ez segített. 28/F

2022. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez valóban segített, végre egy releváns válasz. Köszönöm :)
2022. szept. 30. 21:47
 6/9 anonim válasza:
Ez a tiltás feloldódik valamikor? Én is így jártam
2022. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
+-20 év, jó magaviselettel harmadolják
2022. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Esetleg pár hónap?
2022. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

No írok ide, hátha valakinek segít. Az én problémám megoldódott, feloldották a tiltást és újra tudom használni a Tindert.

Ehhez az kellett, hogy írtam (nem egyszer) az ügyfélszolgálatnak, magyarul, kedvesen, megmagyarázva, mi lehetett az oka a tiltásnak és kértem (kérelmeztem), hogy oldják fel a tiltást, mert szeretnék ismerkedni. Erre jött is a pozitív válasz és még elnézést is kértek a kellemetlenségért. Hozzáteszem, engem valószínűleg azért tilthattak, mert jópárszor töröltem, majd ujraregiztem magam, aki Tinderezik, tudja, miért. Eltelt pár hónap mióta tiltottak, nem is mindig foglalkoztam vele, de most sikerült. Remélem segített ez valakinek. Lényeg, hogy emberi hangnemben kérelmezni kell a feloldást, esetleg megígérni, hogy jól viselkedsz. :)

2022. nov. 7. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!