Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem találom a telefonomat,...

Nem találom a telefonomat, ezek segítenének szerintetek? Egyéb tipp?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. szept. 25. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha bevolt kapcsolva a telefonodon a mobilnet, hely, és nincs lemerűlve, es bevoltál jelentkezve 1 google fiókba, akkor itt írja:

[link]

2022. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném hogy ajánlott laptopról/pcről keresni
2022. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Androidos telefon megtalálásához szükséges a készüléken bejelentkezett gugli fiókod, engedélyezett gps vétel és élő mobilinternet. Itt belépve kereshető:

[link]

Ha a felsoroltak közül valami hiányzik, akkor nincs eszköz megtalálás.

(szifonnál hasonló a logika)

Minden más szélhámosság.

2022. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
De miért itt kérdezed meg, ahelyett, hogy kipróbálnád a linkelt valamiket? Vagy már rájöttél magad is, hogy szélhámosság?
2022. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 mert fizetősek a linkek
2022. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindegy, akkor sem fogja megtalálni a telefont. Se a kérdezőét, se a kérdező szeretőjéét.

A "szolgáltatás" lényege, hogy ha nem mondod le a fizetés után, akkor havonta levesz a számládról 47 fontot.

2022. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az nem gond, ha fizetni kell érte, csak becsapàs ne legyen - emiatt kérdezem. Nem vagyok bejelentkezve a telefonon sehol (email, stb, semmi.)
2022. szept. 26. 00:57
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs mobilnetem. Nem vagyok egy teló bolond, így minimálisan használom csak. Emiatt is esett ki vhol a zsebéből, vagy nem tudom, az az igazság, hogy egyszerűen nem emlékszem. De kicseng, valahol.. emiatt gondoltam megér egy próbát.
2022. szept. 26. 01:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi kérdező de te fizetsz azért egy oldalon hogy megtalåld telefonodat de ami ingyenes és biztos azt nem hasznålod mert nem vagy telefon bolond mondod te .
2022. szept. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 De nem vagyok bejelentkezve emailre a telefonomon. Az adott linkekhez meg az kell, nemde?


Igen, fizetnék is érte, vmilyen szinten érthető is, hogy nem ingyenes, csak működne. Mert már keresgéltem egy csomót, de mindegyik hasztalan...

2022. szept. 26. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!