Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van arra mód hogy hívó félként...

Van arra mód hogy hívó félként megállapítsam a hívott vezetékes szám át van-e irányítva? És tök máshol csöng mint amit elvileg hívok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 10:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
82%

"Akik itt nagyon okosak vagytok gondolom állami vállaltnál dolgoztok és nálatok mindegy mi van, úgyis megvan a lóvétok... a mi adónkból."


Nem talált. Annyira nem, hogy a munkáltatóm sem magyar cég.


"Üzemi balesetként vizsgáltuk, a biztosító is belekaparászott, úgyhogy sokmilliós veszteség lett a vége."


Amilyen bérekkel operálnak a cégek itthon, kijelenthetem, hogy akár meg is érdemlik. Mellesleg ha a biztosító is külön vizsgálódik, akkor bizony ott a munkakörülmények sem feleltek meg az elvárásoknak...

2022. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

"ha a biztosító is külön vizsgálódik, akkor bizony ott a munkakörülmények sem feleltek meg az elvárásoknak..."

Nem a munkakörülmények miatt vizsgálódott te nagyon okos. Hanem ... áhhh minek is magyarázkodom. Látszik a pontozásokból, hogy itt megint az idióták vannak többen... Csak egyszer kerülnétek a kezem alá, megtanulnátok mi a mayarok Istene! Nagyon durván el vannak kapatva a mai kis nyikhaj munkavállalók. Azt hiszik mindent szabad.... Aztán amikor szembejön egy keményebb főnök, akkor meg megy a sírás.

2022. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%

"Nem a munkakörülmények miatt vizsgálódott te nagyon okos."


Üzemi balesetből nem lesz multimilliós veszteség.


"Csak egyszer kerülnétek a kezem alá, megtanulnátok mi a mayarok Istene!"


Mint mondtam, értelmes ember menekül a fajtád elől. Éretem én, hogy itthon a legtöbb cégnél még mindig a rabszolgatartás a menő, de nem véletlen van ennyi betöltetlen állás sem.

2022. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
ÖSzintén még mindig nem értem a dolgot: ha a dolgozónak az az dolga, hogy fogadja a telefonhívásokat - mert másért nincs értelme a telefon mellett ülni -, akkor miért gond, ha "máshol ül" éppen, de a hívásokat ugyanúgy rendezi, mintha az elöírt helyen ülne közben?
2022. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

" mert másért nincs értelme a telefon mellett ülni -, akkor miért gond, ha "máshol ül" éppen, de a hívásokat ugyanúgy rendezi, mintha az elöírt helyen ülne közben?"



mert én vagyok a főnöke tőlem kapja a fizetését és ÉN SZABOM a feltételeket. Akinek ez nem tetszik annak ott az ajtó. ez ennyire egyszerű.


De ha rajtakapom hogy hazudott akkor még az ajtót se kell neki magától megtalálnia, ennyit megígérek. Majd segítek kitalálni.

2022. szept. 28. 14:23
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sejtettem hogy csak egy irányításmániás pondró, semmi oka nincs szerencsétlent ott tartani, azon kívül, hogy "csakazértis". De utána ne csodálkozzon, ha minden egyes ilyen akciója után elfogy a jelentkező - utána már nem szab senkinek feltételeket, és nem oszt fizetést (akarom mondani alamizsnát, mert az a kérdező szemében ezt jelenti...)
2022. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%

10# kérdező?

te vagy a 2# is ??

2022. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

25# már rég kiakarod tenni,

már csak hivatkozási alapot keresel.

2022. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

azért elképesztő ez a retek fórum hogy egy TECHNIKAI kérdést teszek fel és lassan eljutunk Ádámig és Éváig.


Emberek.

A kérdésem ez volt:

"Van arra mód hogy hívó félként megállapítsam a hívott vezetékes szám át van-e irányítva?"


ez és NEM TÖBB.

ennyi.

Hogy miért akarom ezt tenni: az én dolgom..

2022. szept. 28. 14:58
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál választ arra is. Bár az ilyen őstulkok nyilván maximum felületesen olvasnak bármit.
2022. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!