Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál vásárolt mobil...

Vodafone-nál vásárolt mobil megoldható egy feltöltős SIM-el és Yettel-es SIM-mel? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, ha a Vodafone-tól veszek egy telót, mert részletre csak így megy. Dula-SIM-es végett működik úgy a teló, specifikusan a Samsung A13 ha az első SIM-be csak egy feltöltős Vodás SIM kerül és a másodikba egy Yettel is előfizetéses?

2022. szept. 29. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de attól még ugyanugy fizetni kell a voda előfizetést.
2022. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A dual simes telók jellemzően nem függők, úgy nem lenne értelme a második slotnak, ha mindkettő ugyanaz a szolgáltató lenne. De a Vodát fizetni kell akkor is ha nem használod.
2022. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"ha az első SIM-be csak egy feltöltős Vodás SIM kerül"


Előfizetést nem akarok, csak készüléket!

2022. szept. 29. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Részletre csak előfizetés mellé ad a voda telefont.
2022. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Senki nem tud arra válaszolni, amit kérdezek? Komolyan mindenki ennyire hülyének néz?

Jó, vegyük sorra. Telót akarok a Vodától és részletre, mert a TV és Net is ott van, így nem kell új előfizetés és úgy is adják részletre. Azért akarom így mert akinek a teló lesz van még egy hűségidős előfizetése a Yettelnél, márciusig. De sose volt dual-SIM-es telóm, nem is szöszöltem vele. Így azon agyalok a Vodánál függőek-e a telók, a T-Mobile-nál tudom hogy nem, de ott nincs semmim, ergo ott vennék kell még egy előfizetés, hogy részletre adják.

De lévén Vodás telót veszek gondolom egy Vodafone SIM kell ,mivel ingyen lehet feltöltőkártyás SIM-et rendelni tőlük, majd marginális összeggel feltölteni, ha az aktiválás nem lenne elég. Ergo így lenne egy Vodás sIM a telóba. ÉN tavaly ugyan előfizetéssel vettem tőlük készüléket, az első SIM-ba a Vodás SIM, másodikba az akkori régi Telenoros számom, és úgy ment. Csak 100% biztosra akarok menni, hogy ezt a "trükköt" egy sima kártyás SIM-el is meglehet-e játszani, esetleg aki vett már telót tudja-e hogy műküdik a Vodánál.

2022. szept. 30. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így jó ahogy leírtad. Első slotba Vodás sim, másodikba pedig mehet bármilyen
2022. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!