Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostanában melyik a legjobb...

Mostanában melyik a legjobb gyártó okostelefonok körében?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Huawei
2022. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Sorrend szerint:

1. Samsung

2. Apple

3. Xiaomi

4. Huawei

5. Realme/OnePlus

2022. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1. Samsung/Apple

2. ASUS

3. Sony/Google

4. Huawei (ha nem nézzük, hogy nincs rajta Google szolgáltatás)

5. Oppo (OnePlus)

6. Nokia (jók, de nagyon rossz ár-érték)

7. Xiaomi (jó ár-érték, jó hardver, de gyakori szoftveres gondok)

2022. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban szerintem mindig is verte a Xiaomi az összes többi gyártót véleményem szerint. Tényleg van 1-2 hiba a szoftverében, de olyanok, amiket 5 perc utánanézéssel kiküszöböltem rajta. Nagy aksi, nagyon szép kijelző, gyors rendszer, sok beállítàsi lehetőség, mindezt egy iphone árának kevesebb mint tizedéért. Az egyetlen negatív amit tudok felhozni az a kamera. Olyan szar képeket csinál hogy az elképesztő(Iphone után) :D Alapokra és jó látási viszonyok között elviselhető, de pl. a videók akadoznak, olyan pixelesek, mintha hangyaharc lenne. Ha a kamera nem számít, akkor ár-érték arányban ez a legjobb.
2022. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!