Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

4G képes új telefont szeretnék venni, egyszerű felhasználó vagyok, fbook, messenger, alkalmazások, internet, email, kamera, fényképezés

nem akarok és nem is tudok sokat fizetni , az emagon ezeket találtam

Kérlek segítenétek h melyiket válasszam?

-Samsung Galaxy A13 (SM-A137) Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 32GB, Fekete

-Xiaomi Redmi 9A Mobiltelefon, Dual SIM, Kártyafüggetlen, 32GB, 4G, Karbonszürke

-Mobiltelefon Samsung Galaxy A03 Core, Dual Sim, 32GB, 2GB RAM, 4G, kék

-Samsung Galaxy A13 (SM-A137) Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 32GB, Kék

KÖSZÖNÖM SZÉPEN


2022. okt. 5. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ilime telefonok mostanában nagyon mennek. Szerintem nézz körbe azok közt is!😘
2022. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Redmi 9A.

Egyik sem nagy durranás de az még egész használható, a többi felejtős.

Vannak még Realme-k ezen az áron, de amióta összevonták a szoftveres részleget az egész BBK-ban inkább óva intenélek tőle.(mondom ezt úgy hogy a MIUI sem valami jó rendszer, de az még viszonylag stabil legalább)

2022. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Talán ez segít

2022. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy A13
2022. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a13
2022. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!