Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet hálózat függő iPhone...

Anonimpp1 kérdése:

Lehet hálózat függő iPhone telefonban más szolgáltató e-simet használni ?

Figyelt kérdés

Szoval Vodafone függő iPhone 11Pro max telefonom van igen igen amikor én vettem akkor meg hálózat függően árulták

Függetlenítést meg tudnám oldani de ahhoz egy szabadnapot kellene ki vennem amit nem feltétlen szeretnék el pazarolni ha nem annyira szükséges vidéki is városban élek hétvégén sajnos itt nincs nyitva Vodafone üzlet

És így macerás hogy állandóan figyelni hogy mind a kettő telefon fel legyen töltve mindig mind a kettő nálam legyen a sajátom is és a céges is

Segítséget előre is köszönöm



#Vodafone #Más szolgáltató #Fuggetlenités lenne a megoldás ?
2022. okt. 6. 06:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A telefon az én nevemen van
2022. okt. 6. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha a te neveden van akkor el kellett volna végezzék hívásban a feloldást (Vodánál dolgozom, tudom).

Amúgy e-simmel nem fogod tudni elindítani a függetlenítő frissítést, fizikailag kell majd beletenned egy másik szolgáltató simjét, ha csak arra az egy alkalomra is. Hogy ez miért van így? Mert az Apple ilyenre csinálta...

2022. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!