Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan akinek nem jön be...

Van olyan akinek nem jön be az iphone?

Figyelt kérdés
Samsung telefonjaim voltak eddig, 1 hónapja vettem iphone 13 ast. Nekem annyira nem jön be eddig, megszokom majd vajon?
2022. okt. 6. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem céges telóm volt iphone (xs) én se szerettem, nem sikerült később sem igazán megszokni vagy megszeretni. egyrészt olyan hibái voltak ami nem megszokás kérdése (térerőprobléma olyan helyen hogy a konkrétan mellette levő samsungom kicsengett de a céges iphone-on nem tudtak elérni), gyors merülés, lassú töltés stb. ezek nem "megszokható" dolgok.

a rendszert nagyjából megszoktam, de meg nem szerettem. körülményes volt használni, egy csengőhangot se olyan egyszerű beállítani ahogy elvárná az ember, a képek/fájlok mozgatása gépre se úgy ment ahogy szerintem adná magát.


saját példám alapján bőven van olyan hogy nem jön be az iphone. inkább azoknak való szerintem akik nem használtak korábban felsőkategóriás androidot és örülnek hogy van egy tényleg gyors, jól fotózó telefonjuk. aki viszont használt felsőkategóriás androidot az nehezen szokja meg az ios rendszer "butaságát".

2022. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze, mindenki máshoz szokik hozzá, én világ életemben Iphone-t használtam és biztos ugyan ez lenne a helyzet velem is az androidos telefonokkal kapcsolatban.


Viszont szerintem megszokni mindent meglehet, ha nem azt nézed, hogy bezzeg az android ilyen meg olyan, hanem, hogy hmm ennek is bőven van jó tulajdonsága, ami a másnak nem volt.

2022. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is kb. fél éve váltottam Androidról 13-mas iPhonera. Az alap használatot elég hamar megszoktam, de még mindig vannak olyan butaságai vagy korlátoltságai a rendszernek, amik nem igazán jönnek be.

Cserébe viszont olyanok is vannak, amik meg eddig egyetlen androidos telefonomon sem mentek ilyen flottul.


Kérdező, szeritnem még próbálkozhatsz vele, de ha nem tetszik, akkor használtan is nagyon jó áron adhatsz el egy pár hónapos 13-mast, főleg hogy most az új ára is baromira felment. (Lehet még többért tudnád eladni, mint amennyiért vetted...)

2022. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Na, itt vagyok én!:D Mindig is Samu telefonjaim voltak, meg voltam, vagyok velük elégedve. Mondogatták ismerősök, hogy egyszer lesz ájfonom, soha többet nem kell nekem Samu.:D Megvettem az ájfont, egy délután el voltam vele, és pont annyi elég is volt, hogy letudjam az ájfon életérzést.:D Este már föl is tettem eladásra, az első érdeklődő vitte is, másnap délelőtt már a postán voltam vele. Ennyi volt az én ájfonos ámokfutásom.:D Csak is a Samu! :D
2022. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

JELEN!


Számomra túl sok lenne a kompromisszum

2022. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet gyakoribb, mint gondoltam. Mindig ki akartam próbálni milyen egy iphonen, hogy annyian odáig vannak érte de nekem is kezelhetőbb volt a Samsung.
2022. okt. 6. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is Androidos vagyok, de tönkrement a telefonom, garancia már nincs rá. Amíg nem tudok újat venni, addig kölcsönbe használok egy iPhone-t már 2 hónapja, nekem abszolút nem jött be az iOS - zárt rendszer korlátozásokkal, hiányosságok, gyenge üzemidő - igazi megváltás lesz nekem újra az Android az új telómmal!
2022. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 évig volt iphoneom, a kamera és gyorsaság volt csak jó benne, ha csak fényképeznék és telefonálnék, akkor megszokható lenne, de ez csak a nagyon sokat dolgozó embereknek lehet megfelelő, akik alig használják a telefont. Persze ha van valakinek több mint fél millió forintja, akkor lehet jót is venni belőle, de annyiból Androidot is lehet venni jobb feltételekkel. Én inkább Android párti vagyok és azon belül is Xiaomi.
2022. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem Iphone van. Nincs vele semmi gondom. Elegáns, jól használható. Nem játszok rajta, csak a netet használom és a térképet, na meg a fényképezőt. Bőven jó.
2022. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg azért azt hozzá kell tegyem az Iphone nem egy utolsó telefon. Komoly múltja van és folyamatos fejlesztései. Össze sem lehet hasonlítani valami kínai gagyival.
2022. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!