Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefon fényképezőjével...

Az okostelefon fényképezőjével lefényképeztem régi ("papír") fényképeket. Az elkészült képeket - amik a telefonon vannak - nem tudom elforgatni. Hogy kell?

Figyelt kérdés
Redmi note 9.

2022. okt. 6. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen képszerkesztő alkalmazással.

Pl. Google Fotók, de ha jól emlékszem a gyári galéria app is tudja. Galériában megnyitod a képet, szerkesztés, majd a kivágás alatt meg kell találnod az elforgatást is.

2022. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ránéztem, én se találom, biztos azért, mert úgy gondolták, nem kell ilyen funkció, elvégre el tudod fordítani a telót és kész. A tévedés jogát fenntartom.
2022. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy csináltam, hogy megnyitottam a Galériában, szerkeszteni szerettem volna, de sehol nem találtam elforgatásra utaló ikont.

De kb hihetetlen, hogy ne legyen. Ha valaki megtalálja, kérem, írjon.


Azt vágom, hogy el tudom forgatni a képet ujjal, de akkor nem marad abban a helyzetben.


Google fotó alkalmazást nem használok (és nem is tervezem használni).

2022. okt. 6. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyitod a galériát, második ikon ott alul egy négyzet, egy jobbra felfelé vonallal, majd vágás (ez írva van) és lesz egy sáv, és mellette egy ilyen nyíl, ami kör alakú, de felismered, mert nyíl vége van.

Na az a forgatás

2022. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🙂 Sikerült.
2022. okt. 6. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!