Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom egyszerre...

Miért nem tudom egyszerre használni a rekeszérték és a pro funkciót a telefonom kamerájában?

Figyelt kérdés
Honor 9 telefonon nem tudom a pro beállítások mellett használni a rekeszértéket. Pedig kéne. Hogy lehet ezt megoldani?

2022. okt. 7. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, mert fix rekesz van a telefon kamerájában? Hümmm-hümmm..
2022. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy hülye vagyok, de az mi?
2022. okt. 7. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont az az alkatrész egy objektívben, amit állítani szeretnél. De miért akarod állítgatni, ha nem tudod mi az? Lényeg, hogy fix, nem állítható. Vagy guglizz, vagy jön valaki, aki pár szóban elmondja a szerepét.
2022. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha nem állítható, akkor miért tudom állítani? Mármint ha éppen nem a pro beállításokban vagyok.
2022. okt. 8. 09:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen programban tudod állítani? Megnéztem, az A71-ben a pro-nál fel sem dobja a rekeszt. Mert nem állítható. Szóval ez így normális. De te hol látod a rekeszt és milyen értéket mutat?
2022. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kamera appban van alul az a görgethető kis szar. Ott van, videó, fotó, portré, rekeszérték. Aztán a másik irányba meg vannak a tulajdonságok (közöttük a pro).
2022. okt. 8. 11:21
 7/11 A kérdező kommentje:
2022. okt. 8. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Es abban a rekeszértekben mire tudod állítani? Pár számot mondj már légyszi! Amúgy a rekesz az egy mechanikus alkatrésze az obinak, ami egy telókamera méretében nem igazán kivitelezhető. De tévedhetek persze.
2022. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja így látom. Szerintem csak szimulál szoftveresen valamit.
2022. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9:

Valószínű. De akkor miért nem műkszik a pro beállítások mellett?

2022. okt. 8. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!