Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Viki7 kérdése:

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Samsung Galaxy A51-es telefonom van. És egyszer csak lefagyott és kikapcsoltam de nem teljesen csak az oldalsó gombal. És már órák óta minden hogy próbálom bekapcsoni meg is jeleníti a szöveget (ugye hogy samsung galaxy a51) de utána elsötétül. És eddig is csak a hangerőgomb és a bekapcsgomb lenyomva tartásával jut el. De tovább nem. Kérlek segítsetek!!!! Előre is köszi! :)

2022. okt. 8. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval akkor a gyári visszaállítás se megy?
2022. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem csinál igaz már régen nem kapcsoltam ki pihentetni de akkor is nem megy. Nem csinál semmit.
2022. okt. 8. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Banális kérdés, de töltőre raktad? Talán kifogyott a nafta...
2022. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha az USB Debugging és az OEM unlocking be volt kapcsolva rajta akkor újra tudnád flashelni. Lehet valami háttérben futó rendszerfrissítés rontotta el.

Amúgy próbáld meg teljesen lemeríteni valahogy, aztán meg tedd fel töltőre pár órára és utána próbáld újra bekapcsolni.

2022. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább vidd szervizbe.
2022. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 Az a baj hogy pont előtte vettem le a töltőről
2022. okt. 8. 15:54
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 szerinted ha hagyom állni kb 2 napot akkor lemerül teljesen?
2022. okt. 8. 15:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy gyakorlatilag csak bekapcsolva merül, de ez amúgy sem jó ötlet szerintem.
2022. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem.Remélem hétfőig megjavul mert nem nagyon akatom szervízbe vinni. Mondjuk szerintetek kb mennyi lehet egy ilyen problémára a szervíz?
2022. okt. 9. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy egy új telefon árába fog kerülni.

Ez eléggé úgy tűnik, hogy valamitől hard brickelve lett.

2022. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!