Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kihangosítani a...

Hogy tudom kihangosítani a butatelefont?

Figyelt kérdés

Van több butatelefonom és az egyiknek adja magát a kihangosítás: amikor hívás van, akkor feldob egy feliratot, hogy kihangosítás.

A többi telefon ha nem dob fel ilyet, akkor az nem kihangosítható biztos? Vagy keresgéljek a menüben? Hol?



2022. okt. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj az utasításában, vagy a neten keresd meg az utasítását. A '90-es évekbeli telefonok is kihangosíthatóak voltak.
2022. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Butatelefonok esetében van egy különleges előírás: ha valamit nem tudsz, olvasd el a használati utasítását.
2022. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "intelligencia", vagy erős hardver, csak jó hangszóró és mikrofon kérdése. Ezért az hogy butatelefon, nem támpont.
2022. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy tudom kihangosítani a butatelefont?"

Ezek nem olyan szabványos menürendszerrel rendelkeznek, mint "a mai okostelefonok", így nem lehet megmondani: "mit melyik menüben találsz".


Keresés: telefon neve, pontos típusa a keresőbe, aztán: utasítás pdf, kézikönyv pdf, vagy manual pdf guide pdf remélhetőleg lesz valami és angol utasításból is ki lehet silabizálni valamit, nyelvtudás hiányában is, vagy Google fordítót használva.

2022. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!