Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejoy.hu - ról kinek mi a...

Rejoy.hu - ról kinek mi a véleménye, tapasztalata ? Van aki már próbálta? Ha eladott, megkapta a pénzt?

Figyelt kérdés
láttam egy HVG-s cikket ( [link] ), hogy a rejoy. hu- lehet venni , eladni mobilokat. elsősorban eladás céljából érdekelne, hogy mik a tapasztalatok, mert elég jó ajánlatot adott egy használt iPhone-ra.

2022. okt. 12. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ajánlat, mivel ők nem látják a készüléket, csak irányadó. Amikor náluk lesz a készülék, akkor véglegesítik. Akkor lesz valóban jó a készülék ára, ha bolti újszerű állapotban van, hibátlan működéssel. Amit ők ajánlanak rá, annyiért szerintem bármikor eladhatod bárhol.

Ha nem titkos, melyik modellért mit számoltak neked? Mert az lefelé fog módosulni, majd kapsz egy ajánlatot hogy van pár kis karc, az akku nem százas, meg kitalálnak mellé még valamit. És innen ritkán visszakoznak az emberek, hanem rábólintanak ha nagyon kell a pénz.

2022. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem S10+-ra 116-ot írtak
2022. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, kifizették már?
2022. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok. Nekem teljesen patika állapotú amit el szeretnék adni, az akkuja viszont gyenge. És írnak jutalékról is, hogy azt is levonják, de azt sehol nem említik ez mennyi, illetve hány %?
2022. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
iPhone7 tényleg patika állapot! Öt nap várakozás: -5 ezres ajánlat...rendben. SMS jön, hogy 1 munkanap és utalják! 3 munkanap + hétvége közte, még nem jött meg.
2022. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Mennyi idő múlva érkezett meg a pénz?

2023. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%
Ez a cég egy kalap szar. Elküldtem egy hibátlan telefont (használtan kb. 250k) nekik, majd jelezték, hogy kijelzőhibás és ajánlottak érte 80k-t. Természetesen nem fogadtam el, így visszaküldték (futárnak történő átadás után 5 munkanappal jelezték, hogy szerintük hibás, majd eltelt még közel 2 hét, mire visszakaptam a telefont - 18 napig volt náluk). Ahogy megjött a telefon, a kijelző mértani közepén végig van karcolva, mintha vonalzó mentén húzták volna, valamint foglots a hátlap, mintha leszedték volna. Lehúzás az egész! Nem ajánlom senkinek!
2023. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
lehúzós banda,elküldtem egy 12 pro max-ot,öt nap elemzés/telefon bevizsgálás után jelezték,hogy a megjelölt állapottal szemben törött a telefon hátlapja/nem volt az,és a csomagolás minősége miatt garantáltan nem sérülten érkezett hozzájuk...egy igazi szemét román szarkupac az egész,cigányok
2023. jún. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!