Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előrendeltem az iphone...

Ha előrendeltem az iphone 4-et a t-mobilenál két napja akkor kb mikorra fog megjönni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem értek valamit. Megrendelted úgy, hogy fogalmad sincs mikor kapod meg? Hmmm hmmm. Mi lenne, ha őket kérdezted volna meg, kérdeznéd meg? Vagy, ha mondtak bármit, vagy épp nem tudtak mit mondani, miből gondolod, hogy mi jobban fogjuk tudni náluk ? :)
2010. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel előrendelésről van szó, ezért azt irták hogy nem lehet tudni, nyilván akkor majd ha lesz nekik, én azért kérdezem mert hátha ti is kerültettek már ilyen helyzetbe és tudtok segíteni.
2010. szept. 27. 16:23
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Ha ők nem tudják, akkor senki. Mennyire rákaptak erre a telefonra. Jobbak olcsóbban vannak. De mindenki más:)
2010. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na és mikor kaptad meg? Érdekelne, mert én is előrendeltem tegnap.
2010. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!