Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4 (16Gb) Vodafone...

Apple iPhone 4 (16Gb) Vodafonenál vagy T-Mobilenál éri meg jobban, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:03
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Megnézed az árakat, és meglátod, hogy hol olcsóbb.
2011. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem az árakra gondoltam hanem , pl melyik szolgáltatónál lenne jobb a térerő, úgy értem nem kéne mászkáljak össze vissza, egy kocka térerőért
2011. okt. 9. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a lakóhelyed lefedettségétől függ. Valahol a tmobile a jobb, valahol a vodafone.
2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pest megyében élek, BPtől úgy 30-40 kmre igaz van egy harmincas telefonom annak ha Itthon vagyok alig van egy kocka térereje, ,de ezek szerint ha iPhonet vennék harmincasnál annak ugyanúgy ilyen lenne a térerője
2011. okt. 9. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy melyik szolgáltatót választod szerintem. Egyébként az iPhonehoz adat előfizetés kellene,hogy kihasználd a tulajdonságait. Azt nézd meg, hogy melyik szolgáltatónak van jobb "adat lefedettsége" ( 3G, HSPA, HSPA+ ilyesmire gondolok ) ahol tartózkodol. A "térerős" dolog itt nem annyira domináns.
2011. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!