Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináltak a telefonommal?

Mit csináltak a telefonommal?

Figyelt kérdés
Egy kis időre otthagytam és valaki csinált bele valamit. Le van kódolva, csak fotózni és telefonálni lehet vele, amikor zárolva van. Bár nem tudom feloldották-e. Hogy tudom ellenőrizni, hogy mit csináltak vele (milyen változások történtek)?

2022. okt. 15. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha be voltál jelentkezve samsung accoutba, akkor fel tudsz menni a samsungnak a finymobile oldalára, és bejelentkezel a samsung fiókodba, akkor fel tudod azon keresztül oldani a telefont. (Ehhez a telefonnak internethez kell kapcsolódnia)


Onnantól nincs jelkód a telefonon, hozzáférsz. Viszont az, hogy mit csináltak vele, az valószínűleg rejtély marad, így javaslok egy teljes gyári visszaállítást, mert lehet rápakoltak valami nem odavalót.

2022. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, véletlen elírtam.

Findmymobile*

2022. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Legközelebb te kódold le és akkor nem más nem fogja tudni lekódolni neked.
2022. okt. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"valaki csinált bele valamit" - ezt honnan tudod? Ha láttad is, talán csak megnézte, be tud-e lépni, vagy csak csinált egy szelfit... Egyébként nem tudok ilyen lehetőségről.
2022. okt. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt sem tudod, hogy levan zárolva, tehát mintát vagy kódot, újlenyomatot kér, akkor mit akarsz kérdezni?
2022. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
🤦‍♂️ Fel tudom oldani, én "kódoltam" le (jelszó, ujjlenyomat). Csináltak pár képet vele. Azt nem tudom, hogy fel is tudták-e oldani. Azért kérdeztem, meg tudom-e nézni valahol, hogy milyen "tevékenységeket" végeztek vele. Bár valószínű, nem tudták feloldani.
2022. okt. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!