Melyiket vennéd?

Figyelt kérdés
iPhone 13 pro vagy Samsung S22 plus?

#Telefon iPhone Samsung
2022. okt. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Samsungot, mert az Androidot szeretem, aki meg az IOS-t, az úgyis Apple-t vesz. Tök értelmetlen kérdés.
2022. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Támogatom az előző, nekem ha ingyen adnának iPhone azt eladnám és vennék androidosat. Bátyám meg kezébe se fogja szívesen az androidos eszköz.t
2022. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően, az iphone 13 PRO-t az S22 Ultrával érdemes összevetni. Ők vannak egy súlycsoportban. Az S22 plus egyébként egy picit gyengébb, mert európában nincs Snapdragonos verzió. Attól függetlenül, még egy nagyon erős telefon. Egyébként, én az S22+-t választanám, mert a Samsung rendszerét és termékeit szeretem. Aki az IOS-t szereti, az pedig nyilván az Iphonet választja.
2022. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg nekem 2 db iPhone 13 mini telefonom is van. De iPhone 12 alatt már semmit nem javaslok meg venni. IPhone 14 esetén még vannak szoftveresen gondok vele. Épp ezért túl sok mostanság a frissítés rá, az iPhonera. Tehát én az iPhone 12 és Iphone 13 szériákból javaslok meg vételre telefont jelenleg.
2022. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!